Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet minecraftban...

Hogy lehet minecraftban ketten játtszani?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok és a haverom is az, és szeretnénk ketten játtszani
2012. jún. 25. 13:18
 1/2 rockraidon válasza:

kell hozzá egy hamachi amit innen tölthetsz le : [link]

felügyelet nélkülit töltsd le ,és erősítsd meg a feltételeke

másodszor kell hozzá egy szerver ahova fel bírtok menni

nekem van: 5.245.109.40 ha szeretnétek feljöhettek de nem muszály sok szervert találtok a neten

még kell hozzá egy minecraft én azt ajánlom írjátok be a google-ba ,hogy minecraftsp.jar majd valahonnan töltsétek le mikor índítjátok beírjátok a neveteket és rákattoltok a force update-ra. ezzel frissítitek a legfrisseb verzióra

majd mikor behozza a menüt Az options-ra kattintotok, azon belül a Languages-re, és ott megkeresitek a magyar nyelvet,mivel,hogy már magyarul is van

utána bementek a többjátékosba, ott szerver hozzáadása a nevet nem muszály megadni az ip-t pedig írhatod ezt:5.245.109.40 vagy bármilyen másik ip-t

de a hamachinak futnia kell közben

fent a menüben hálózatok azon belül pedig csatlakozás meglévő hálozathoz ha jöttök az enyémre a neve vagyis a hálózat azonosítója Minecraft_crash a jelszó pedig 0123

jó játékot

2012. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aaaakosaaaak válasza:
multiplayer-ben
2012. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!