Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú ismerősöm, nagyon...

Valaki :D.... kérdése:

Van egy fiú ismerősöm, nagyon jóba vagyunk de rájöttem, hogy többet érzek iránta mind barát. Elmondjam neki? Félek, ha visszautasít egyuttal a barátságunk is taccsra megy.

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Így viszont csak szenvedni fogsz... Szerintem mondd, és lesz, ami lesz.
2012. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem egy beszélgetés alkalmával próbálj meg közeledni hozzá(ülj közel hozzá, simogasd, adj puszit neki, dícsérd meg, stb) és ha benne van,(látod, h tetszik neki) akkor csókold meg. Ha meg ő nem közeledik, akkor ne próbáld meg a csókot és akkor nem ártottál a barátságotoknak semmit. Ja és esetleg igyatok meg egy üveg bort a találkozás alatt, attól őszintébbek lesztek egymáshoz és esetleg másnap foghatod is a borra a közeledésedet, barátság mentésként, ha nem jönne össze.
2012. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:

A világban a dolgok nem feketék és fehérek. Nem csak az a két alternatíva van, hogy eltitkolod, és hogy elmondod neki, minden lapodat kiterítve.


Közeledj hozzá. Fejezz ki apró érzéseket. Viccelődésbe is sok dolgot el lehet mondani, sőt jó eszköz ez, hiszen vissza lehet belőle táncolni is kicsit, „csak vicceltem” alapon. Légy vele kedves, avasd be olyan dolgokba, amik igazán személyesek.


Pl. viccelődve megkérdezheted, hogy hozzád megy-e feleségül. Vagy elmondhatod, hogy tök jól érzed magad vele, kár, hogy nem lehettek többet együtt. Stb… A reakciókból látni fogod, hányadán álltok. Ő is fogja venni a lapot, még ha csak tudat alatt, akkor is.


Konkrétabb dolgokat nem fog tudni más adni, hiszen ti ismeritek egymást.


„Félek, ha visszautasít egyuttal a barátságunk is taccsra megy”


Nem kell ennek történnie. Éltem már át hasonló helyzetet pro és kontra is. Volt, hogy tényleg eltávolodtunk és így is volt rendjén utólag visszanézve, és volt, hogy barátok maradtunk és idővel a „szerelmi szál” elvékonyodott, szinte eltűnt. Másik oldalról így is előbb-utóbb valamiféle fájdalom, belső konfliktus alakul ki, ami akkor is a barátságotok megromlásához fog vezetni, ha titokban tartod az érzelmeidet. (Pl. benned gyűlhet fel annyi fájdalom, hogy nem akarsz ténylegesen találkozni vele, holott a távolsága is fájdalmat okoz.) Az ember fél attól, ami kérdéses, de legtöbbször a legrosszabb megoldás a kérdés eldöntésének elodázása. Persze sokszor a kérdésekre adott válasz kikényszerítése sem a legjobb megoldás.

2012. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.:) De mivel lány vagyok...nem tudom , hogy , hogy közeledjek én hozzá... voltak már olyan közelibb témáink is mikor éreztem , hogy fontosabb vagyok én neki mint gondolom...de másnap már se nem keres se semmi... így olyan rossz :( ... s a másik rossz , hogy látom hogy közeledünk egymáshoz, de neki barátnője van.
2012. jún. 26. 14:50
 5/5 anonim válasza:
Én is hasonló helyezetben vagyok, csak a férfi részről. És hogy adjak egy kis reményt írok pár dolgot. Én másnap azért nem keresem a lány barátomat, nehogy rájöjjön arra, h nagyon hiányzik és egyszerűen nem akarok futni utána mint egy kiskutya. Pedig főleg a találkozásunk utáni napon hiányzik a legjobban, de nem mondhatom neki, h találkozzunk megint, ezért inkább nem keresem pár napig ,és azért is, hogy érezze, hogy megvagyok nélküle is, pedig nem. Érted, ha keresi másnap a férfi, akkor lebukhat, hogy oda van érte és ezzel nem akarja kockáztatni a barátságot. És nekem van barátnőm, szebb az összes lánynál, de mégis a lány barátomat szeretem mindennél és mindenkinél jobban, pedig ő nem túlzottan szép lány. Remélem segítettem abban, hogy megértsd, hogy semmi sem az aminek látszik néha és igazából reménykedhetsz attól még, h van barátnője.
2012. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!