Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vásárolható itthon,...

Hol vásárolható itthon, Budapesten? Zárszaküzletben pl? HOL? Eltörött ez az alkatrész, és pótlást vásárolnék itthon üzletben, Budapesten? 800×600-ROTO FENSTER TÜR K604A32 DK-SCHLIESSBLECH 7,5/18

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egyébként amit keresek ma már elterjedt, és sokhelyen felszerelt müa. ablakok-erkélyajtó bukó-nyitó záralkatrésze. Ha ez az alkatrész elhasználódik letörik a bukó funkció nem használható.
2012. jún. 26. 14:50
 2/3 A kérdező kommentje:

Megirom azért ha valakit érdekel, akinek ugyanolyan fontos lett volna az info, mint nekem, de sajnos választ itt sem kaptam, de közben sikerült egy szuper üzletet találnom Ujpesten ahol mindenféle müanyag nyilászárókkal ajtó ablakokkal kapcsolatos zárfogadó vasalatok és mindenféle alkatrészek kaphatók, ROTO tipusok is, és rendes áron./amit nekem hasonlót ajánlottak 1500 forintos árban, ez itt az Ujpesti üzletben eredeti áron 540 forintért kapható/

ugyhogy ajánlom ezt az Ujpesti szuper üzletet akit érdekel.

2012. júl. 26. 17:15
 3/3 anonim válasza:
Szép napot! Nekem pont ez a problémám màr bejàrtam mindent. Megkérhetem ,hogy küldje el nekem a címet hol található Újpesten pontosan ez az üzlet?? Nagyon fontos lenne! Köszönöm előre is
2014. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!