Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet az, hogy Angliában...

Lehet az, hogy Angliában ennyivel olcsóbb az EGR szelep? Itthon 40-50 között van, Németországban 30 körül. Vagy ez amit találtam ebay-en nem is az, vagy csak alkatrész?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 12. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez

2012. jan. 12. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:

de,ez egr szelep

legtöbb esetbe egy kiadós tisztítás is megjavítja :)

2012. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos már megvolt, és a lámpa 5 km után újra felvillant :(
2012. jan. 12. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyire fiatal a kocsi hogy megér ennyi pénzt?Vagy nagyon zavar a világító lámpa? Tudode mire jó az Egr szelep. kipufogógáz visszavezető. A motor ugyanis kétféle fő szennyezőt bocsájt ki CO és NOx Szénmonoxidot alapjáraton alacsony fordulaton. Nitrogén oxidokat meg magas fordulaton.

Kb 1000-1900 ig Co sáv 1900-4000 optimális egyensúly közel tökéletes égés. 4000 fölött magas Nitrogén oxid koncentráció.


Na most te mikor használod 4000 fölött a kocsit?

csak környezetvédelmi okból rakták bele a német mérnökök. A kocsi tulajdonágait semmiben nem befolyásolja károsan.

Szóval ha csak bevásárlásra használod akkor ne foglalkozz vele.

2012. jan. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

annyira nem zavar, csak azt mondta szerelő ismerősöm, hogy ha valamelyik állásban marad, lehet lefullad, meg nem lesz alapjárat


amúgy 2002-es Corsáról van szó, és nem szoktam nagyon meghajtani


a ledugózás működhet? műszakin átmegy vele?

2012. jan. 13. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
10 ből 9 en ledugózzák. nekem a szerlő mondta, hogy dugózzam le, de sima műszakin nem megy át vele. Ugyanis ami benne van annak működnie kell. Pl suzukiban nincs egr szelep nem baj de ha a tiedben volt de nem működik az már baj.
2012. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!