Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiak jobban...

Igaz, hogy a férfiak jobban szeretik a kicsit teltebb nőket, mint a csontsoványakat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Egész életemben fogyókúráztam, és kábé nyolcvan kilósan kaptam a legtöbb bókot és elismerést, akkor volt rendben a cicim/popsim/combom! Hetven kilósan már nem volt arányos alkatom, nagyobb volt a fejem a testemhez képest! Tehát inkább az arányosság számít, és amikor terhes voltam száz kilósan is kaptam bókokat a pocak ellenére, és a kórházban is összecserélték a súlyt a papírokon, mert nem hitték el (látszatra) hogy én vagyok a nehezebb, mert formásabb voltam, mint a 15 kilóval könnyebb csaj. Szóval szerintem nem a teltség/soványság a meghatározó, de tény: a cici/popsi tetszik a pasiknak!
2012. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"tény: a cici/popsi tetszik a pasiknak!"


De nem egy bálnán, már bocs. Illetve tedd a mondatod elé, hogy FORMÁS". Megnézném, hogy hol volt neked 80 kilósan szép formás, kerek popsid. Nagy, zsíros, pattanásos segg volt az.

2012. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van.
2012. jún. 26. 16:00
 5/5 Macy@ válasza:

Nem a súly számít...hanem ahogy úgy egy az egyben kinézel. Amúgy közlöm veled kedves válaszoló, hogy 75 kilós vagyok...a 186 cm-hez... nem mondanám kövérnek magam... khm...

18/L

2015. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!