Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongok!...

Duffyyd kérdése:

Michael Jackson rajongok! Michael tenyleg el? Komolyan nem tudom mar eldonteni, en szerintem tenyleg elvesztettuk de kozben jonnek ezek a videok es a kepek es stb?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=m9wFOdQ7JL8 mondjuk a felet nem ertem mert nem tudok angolul, de valamit azert ertek , es nagyon fura ez a dolog, komolyan... Nem tudom mit gondoljak, belegondoltatok mar h lehet h az egeszet megjatszottak es Michael valahola vilag masik vegen eldegel...fogalmam sincs, furcsa a halala korulmenyei, es minden olyan homalyos.Sokan azt is beszelik h egy csomoszor nem is o jelent meg hanem a hasonmasai ... el kell h mondjam eleg sok hasonmasa van.Lenyeg az h kivancsi vagyok ti mit gondoltok ? De nekem meg mindig nagyon homalyos es furcsa ez az egesz...

2012. jún. 26. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

igen, tényleg!!!!! <3

tuti!!!

2012. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Biztos vagyok benne hogy él! Nemrég még más volt a véleményem... de a 3. évforduló előtt sokat nyomoztam barátaimmal.. és az utolsó években rengeteg kis jelet rejtett el mindenhol Michael. Hallottad már a This Is Itet visszafelé? Egy üzenet van benne elrejtve hogy ne hiányozzon nekünk mert ő életben van.. és a végén: sajnálom. Írd be youtube-ba h michael jackson this is it backwards vagy valami ilyesmi asszem és meg lehet hallgatni, feliratodzva van.. szerintem vagyon megdöbbentő... aztán ugye a megemlékezésen.. vagy miaz a temetésen Prince unottan rágózott... másnap vidáman pancsikoltak a strandon a tesók... Katherine szépen vásárolgatott.... és a halotti képen.. mikor ki van takarva a micsudija és ugy fekszik.. nem látszik a köldöke.... nem lehet megállapítani h olyan kis dudoros vagy.. hát h van-e de sztem nincs is.. az talán egy bábu. Dave Dave.. nemtom hallottál-e róla, keress rá neten, eddig a szeme zöld volt, most hirtelen barna lett és a mozgása, a hangja és az írása is olyan lett mint Michaelé! Kicsiit.... őőőő... ÉRDEKES..... Az Earth Song című számában a "what about us" visszafelé ugy hallatszik h 'survivor' (túlélő).... JÚÚÚJ és még egy nagyon durvát!! A HIStory turnéján a rakétáján volt egy szám: 2040. Mi ebben az érdekes? Az, hogy 2009+6+25 pontosan 2040! vagyis Michael valószínűleg már jóval 2009 előtt tervezgette ezt az egészet.... Najó hát most hirtelen csak ennyi jutott eszembe meg lerohadt a kezem, írtam egy kisregényt xd tehát szerintem 99,9% hogy él... elég kicsi az esély h mind ez véletlen.. Na most mit gondolsz erről??? Légyszi írj, hogy lássam nemhiába írtam le az egészet xd
2012. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy h nyomoztatok ?? Ez nagyon durva amit leirtal, huuuu nem is tudom...ez a 2040 komoly ?? És akkor mit akar ez jelenteni mi lesz 2040-ben?! Furcsa h a History tour joval 2009elött volt...azert ez így eléggé durván hangzik h elötte is tervezgette és miért pont arra a napra...Nekem is vannak/voltak olyan gondolataim h Michael , ezt az egészet direkt így csinálta meg, nekem kicsit az is furcsa h amint irtad a temetésen nem látszott nagyon "meggyötörtnek" a család, azon is gondolkodtam h a világ másik végén éldegél...csak az így durva lenne mert szerintem felismernék..most akkor megváltoztatta magát teljesen ? Nem tudoom...de nagyon foglalkoztat ez a kérdés...Viszont az tény h foto shoppal mindent meglehet csinálni, és a videokat is simán...szoval lehet h kamu az egész v én már nem is tudom...máshol azt irják h csak Michael rajongoi vannak ezzel el h még él..közbe tényleg meghalt...Mások megint úgy gondolják h él...teljesen összezavarnak..:O :@ Amugy köszönöm szépen h ezeket mind leirtad , végree valaki ! :)) Várom h irj. :)
2012. jún. 29. 16:10
 4/16 A kérdező kommentje:
amugy igen , láttam már Dave Davet és 1et nem értek...erre tudnál válaszolni... mi köze Michaelnek Dave Davehez..az a baj h megint csak hiányos angol tudással nem lehet nagyon érteni.:// annyi h állítolag hasonlít a szeme meg a hangja...de nem értem hirtelen h került Ő elő.. 1. Mi van akkor ha direkt van ez így megcsinálva h az emebrek azt higgyék Michael él ? 2. Ha Michael élne , miért állna ki megint a tvbe ha nem akarja h megtudják h él ? 3. És ha a lelkes rajongok csinálnak mindenféle dolgokat h azt higgyük Michael még mindig él ? Ja és meghallgattam a backwards szövegeket.. de most ez komolyan így van visszafelé..mármint nem vágom..This is it.. és akkor a szövege visszafelé ez...v ujbol direkt igy van megcsinálva ? Tanácstalan vagyok... és bocsi h ennyit irtam.xd
2012. jún. 29. 16:27
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja amugy a mostani BEST magazin 06.29 azt állitja Michael 84-es égési sérülés alkalmával mert műteni kellett és akkor kapta el az AIDS-t...komolyan mondom tiszta agybaj miket irnak...
2012. jún. 29. 16:33
 6/16 anonim ***** válasza:

a This is it am egy régi dal, szal lehet véletlen is, meg belemagyarázás:P

Dave Dave-vel van közös képük, a Pepsi-s baleset után ismerte meg, a Blonde Lady sem ő, vele is van közös képe, de én tom h néz ki:D Na szal, asszem 2010-es interjú, tesó monya hogy 1X talizott vele Moszkvában. És akkor az interjút készítő mondja: "Dehát azt mondtad, most jártál ott először" Erre mondja, hogy Igen. :D Meg am itt egy betűvel több van a lyricsben:) - temetésen Will You Be There, és öreg a hang, és van egy Grammy-s videó, meg az X-factoros, akit érdekel, küldök linket:)

2012. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszii tenyleg, csak par dolgot nem vagok...teso , azki? milyen moszkva? lehet en vagyok ennyire hulye, de nem vagom XD
2012. jún. 29. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:
privibe:D
2012. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

tyűűha:DD látom te is tudsz írni:D de mindenre válaszolok amire tudok:D

úgyértem h nyomozunk h van egy kis csoport facén, az egyik csaj van valami ilyen hoaxos alodalon fönt és akk tul.képp. ő hozza nekünk az infokat amiket ott kiokoskodtak mi meg csak ámulunk és bámulunk amiket mond és fejtegetjük tovább ezeket a gyanús dolgokat:D érted?:D

igen, ez a 2040es dolog komoly igy volt de nincs köze a 2040hez mint évhez hanem csak a 2009.06.15. dátumhoz.

na hát igen, nagyon megdöbbentő hogy ennyivel előtte tudta már napra pontosan....én is leakadtam ezen:p

durva.

valszeg am maszkot visel ami olyan mint dave dave. hozzá az a köze h dave dave kis korában ugye leégett (fölgyujtotta az apja) és mike meglátogatta és akk én gondolom h később mikor dave dave nagyobb lett akk barátságot kötöttek ami ezek szerint nagyon szoros kapcsolat h mike így számíthat rá:) itt egy régi kép: [link] am hallod XDD én félek ettől az embertől XDD tudom h nem tehet róla meg h ő is ember de.... .durva:o

am sokszor hallottam én halála után h megtervezte dehát én teljes mértékben képtelenségnek gondoltam mert nem kis munka ez meg h senki se kottyantsa ki.....ez is elég... hát h az emberek képesek erre....grat.

engem is nagyon foglalkoztat ez az egész mert nagyon izgalmas meg érdekes dolog, szívesen leírtam h tudja ezt több ember is és ne RIPezzenek itt nekem..csicskák xd

nagyon zavaros ez az egész. igen, michael 84ben tényleg égési sérüléseket szenvedett a pepsi reklám forgatásánál, a moonwalk (holdséta könyvebn leírja részletesen) http://www.youtube.com/watch?v=dgb-zCnz9mE itt van h meggyullad a haja. talán lemásolom a könyvből azt a részt később ha megtalálom. de arról nem tudok legalábbis nem hallottam h elkapta az AIDSet.. majd utánajárok de.......hát nemtom..:/

na ezt a komit ami így kezdődik: Dave Dave-vel van közös képük, a Pepsi-s baleset után ismerte meg, ...... ezt nem vágom xdd meg a kövit se de kérdezz ha szeretnél;D

mit írjak??xd

2012. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
56%
Meghalt ez biztos
2013. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!