Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A postán a kék színű "ELSŐBBSÉ...

A postán a kék színű "ELSŐBBSÉGI - PRIORITAIRE" matricát nem szokás bélyegzővel kezelni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy "egészségfelmérős" reklámlevelet, és azt gyanítom, hogy a matrica használata csupán egy átverés része. Azt hiszem, ezzel akarják hitelesebbé tenni a dolgot.

2012. jún. 27. 17:03
 1/4 2xSü ***** válasza:
Gondolom ez a cél. Bár az emberek 99,9% már immunis ezekre. Látni kellene azt a matricát. Bár nem hiszem hogy érdemes lenne ezt a kérdést tovább firtatni.
2012. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem is értem a kérdést :D Miért kéne bélyegezni a kék elsőbbségi matricát? A bélyeget kell, azzal rovod le a díjat, azt kell érvényteleníteni, nem a matricát. Az csak egy jelző, egy kellék.
2012. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem megszokott dolog a részemről, hogy reklámleveleket PRIORITÁSsal adnának fel, ami ugye nem olcsó szolgáltatás.
2012. jún. 28. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mi a megszokott és mi nem.


Néhány példa:

- A Reader's Digest a válasz levelezőlapokat (!) K-betűs ajánlottként adja az ügyfeleinek, hogy küldjék vissza.

- Nálunk adnak be olyan válaszborítékokat, amikre alapból rajta az "elsőbbségi" szöveg

-Az adóbevallásod is ingyenes ajánlott levél

2012. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!