Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félelmetes sikoltozás az...

Félelmetes sikoltozás az utcáról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár perce, kimentem dohányozni a teraszunkra és az utcáról, egy férfi "sikoltását" és üvöltözését hallottam, de nem olyan mérges, vagy ideges, hanem olyan félelmet és segélykérést sugárzó volt. Volt osztálytársam mesélte, hogy az ő utcájukban volt ilyen és reggelre kiderült, hogy valakit megkéseltek az utcájukban. Szerintetek mit érdemes tenni ilyenkor? Kimenni nem fogok, de esetleg érdemes beszólni a rendőrségre ilyenkor? Lehet olyan szándékkal felhívni őket, hogy csak nézzenek el errefelé, hátha történt valami?

2012. jún. 28. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
persze,,szerintem simán felhívhatod csak az a lényeg h értelmesen eltudd mondani a történteket.
2012. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen kár agyalni! Azonnal hívd a rendőrséget! Lehet, hogy egy életet mentesz meg!
2012. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erőt vettem magamon és kimentem az utcára körbenézni, de nem láttam senkit a környéken, pedig az üvöltés a mi utcánkból jött, így sejtésem szerint nem történhetett nagy baj, mert nem feküdt senki sehol félholtan. Igazából a rendőrségtől azért félek, mert egyszer zaklattak, illetve fenyegettek kisebbségi polgárok és mikor bementem jelenteni, szó szerint kinevettek a rendőrségen, pedig ismerem az elkövetőket és tudom, hogy nem csak a szájuk jár...
2012. jún. 28. 01:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is pár hete, csak egy csaj üvöltött mint akit kínoznak. Csak mivel itt mindig kiabál valaki meg fiatalok röhögcsélnek, császkálnak hangokat kiadva, ezért nem csináltam semmit. És nem is hallottam hogy errefelé történt e bármi.
2012. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinevettek? Az nem semmi! A rendőrségnek kutya kötelessége minden bejelentésnek utánanézni, még akkor is, ha biztosan tudja, hogy csak hülyeség. Ilyen nincs, hogy kinevetnek és elküldenek! Ez felelőtlenség!
2012. jún. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére pár hétre rá, lecsukták őket egy másik ügy miatt... :) Most pár évig nyugi van.
2012. jún. 28. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos felhívnám a rendőrséget, ha sokáig tart. De nem tudhatod, lehet, hogy csak részegek kiabálnak.
2012. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!