Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az osztályban van...

Mit tegyek? Az osztályban van 2 barátnőm, akik egymást nem igazán bírják, mindegyiküket zavraja, ha a másikkal vagyok. Az egyikükkel kicsit távolabb kerültem, és a másik is bunkóbb lett. *lent folytatom

Figyelt kérdés
Mindkettőjükkel kicsit összevesztem, és egyikükre sem szímíthatok semmiben. És most nekem így tök jó, nem kell mindig arra figyelnem, hogy féltékenykednek egymásra, és így legalább más emberekkel is jobba tudok lenni. De most mind2en ki szeretnének velem békülni, de akkor megint az lesz, hogy bajuk lesz egymással. És szerintem egyikükkel se leszek annyira jóba és nem tudok majd mások felé nyitni. Mit tegyek?
2012. jún. 29. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!