Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem ilyen illatos füstölőt...

Vettem ilyen illatos füstölőt és meggyújtpttam az egyik végét (a másik vége egy műanyag) és elkezdett égeni, füstölni, de büdös volt (citromosat vettem). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nincs ráírva használati útmutató

2012. jún. 28. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit, ez ilyen. Most hasznalsz elöször füstölöt?

Nem pont olyan az illatuk mint a legfrissitönek hisz eg. Van egy bizonyos "füstölö" illata. Ha ezt megszokod akkor majd erezni fogod a citrom aromat is. De tapasztalatom szerint: NArancs, citrom, rozsa, ezeket nem ajanlom. Be lehet velük rendesen fürödni. Inkabb a kokuszosat vagy a vaniliat brobald.

De ha ragaszkodsz a citromhoz inkabb vegyel keramia parologtatot es illo olajat. Ott a citromnak citrom illata van. Es a többinek is a sajat illatat fogod erezni. A mentolos nagyon kiraly.

2012. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 28. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél normális helyen, természetes illóolajokból készültet.

Ezekkel a műcuccokkal ki tudja, hogy mi kerül a levegőbe.

2012. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!