Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22 évesen is be lehet iratkozn...

22 évesen is be lehet iratkozni zeneiskolába? Vagy ez hogy működik? Mert nagyo, nagyon, nagyon szeretnék megtanulni zongorázni, csak épp eddig nem igazán volt rá időm.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban pedig a szüleim nem kérdezték soha, hogy nem akarok -e járni. Én mindig sportoltam. Aztán később kiderült, hogy van muzikalitásom, de akkor meg már "késő" volt. Vagy szerintetek járjak inkább külön valkihez?

2012. jún. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
énszerintem lehet:)
2012. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen,lehet.Az én lányom ahova jár van felnőtteknek is zeneoktatás.Nem olcsó,mert 22 éven felülieknek 100 ezer forint az éves tagdíj.Félévente kell fizetni.
2012. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ne járkülön ember-hez,mert az drágább...

Egészbiztosan lehet járni 22 évesen is nagyon-nagyon bátorítalak,hogy menj,mert a legtöbb ember mostanság a sportot választja,ahogyan te is tetted fiatal korodban,pedig a zene csodálatos. Én is zongorázom,de felvehetsz mellé egy másik hangszert is! Hajrá!! :))

2012. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
állami zeneiskolába 21 év volt a korhatár,amit 18ra csökkentettek,afölött felnöttképzésért fizeted a beiratkozást,egyéb költségeket,és a féléves dijat ami irdatlan összegekbe csap. felnötteknek én nem javaslom,sokkal kifizetődöbb magántanárt keresni,mert ha még csak hetente jársz is (én spec egy 1000esért tartok egy órát zongora-énekkel)100szor jobban megéri..)ráadásul a zeneiskolába nem teheted meg azt,hogy egy héten többször járj,a tanmenet szerint.magánnál viszont igen.és át is pakolhatod az óráidat (zenesuliba nem minden esetben mert órarend van)
2012. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de megcsinálhatod azt, hogy keresel egy 18 éven alulit,beiratod, töredékét kell fizetned,és jársz őhelyette az órákra.még az én ének és zongoratanárom is azt mondta hogy biztos nem lennék normális ha államiért ennyit fizetnék félévente.irdatlan összeg
2012. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!