Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek páty jó falu? Jól...

Szerintetek páty jó falu? Jól kijöttök a pátyi cigányokkal?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 03:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Õszintén?Itt lakom.Suliba is ide jártam 7.-ig.

Iskola: Semmit nem ér.A tanárok nagyrészét (1-2 kivétel) nem érdekli a gyerek.Leadják az anyagot,vége az utolsó órájuknak és már mennek is haza.Semmi maradandót hagyniuk bennem.Legalábbis pozitívat nem.

Falu: Alvásra tökéletes.Másra nem.Közösségi program az arról szól,hogy van 2-3 falunap egy évben,ott összekukáznak mindenkit,aki olcsó.A nyugdíjasklubok (asszem 9 darab van,de lehet,hogy több is) kiállnak és zsíroskenyeret árulnak,aminek a bevételébõl termál fürdõkbe járnak.

A közlekedés úgy gáz,ahogyan van.Reggelente 5(!) percenként járnak be a buszok Bp-re,de ez is kevés.Az utak zötyögõsek,autósok morálja horribilis.

Élni nem lehet,mert a fiatalabb (de)generáció mindeneste leissza magát (cigány-nemcigány vegyesen) legutóbb felgyújtották a Pincehegy lábánál lévõ pihenõhelyet.

Szóval Pátyot szüntessük meg,romboljuk le és hintsük be sóval a helyét.

2012. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem rokonom lakik ott. Tenyleg van ott cigany boven. Nekik is egy nagy cigany csalad lakik a szomszedsagukban, es hat sok jot nem lehetett roluk elmondani, persze nem putrisok, hiszen nagy hazban elnek, de nem is gazdagok. Voltak veluk gondok, emleszem mindig panaszkodtak miattuk.
2012. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15%
Én évekig éltem Pátyon és tényleg sok a cigány,DE tisztességesek,becsületesek mindnek munkája van,nem rabolnak nem gyilkolnak és nem analfabéták.
2014. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!