Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért jön el Magyarországr...

Csibe7 kérdése:

Mennyiért jön el Magyarországra egy csomag simán, illetve ajánlottan (nincs 1 kg-s) az USA-ból?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az amerika csomagküldőtől függ, ott kell megnézni az árakat, pl. webshopokban mindig ki szokták írni. Az a különbség, hogy ha evélként küldik, általában lassabban jön meg, és nem biztos, hogy egyáltalán megjön.
2012. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vásároltam valamit, amit az USA-ból küldenének. A küldő (nem webshop) állítása szerint ha standard postai csomagként kérem, az 800 Ft, ha ajánlottan, 3.200 Ft-ért tudja elküldeni. Nem tudom, hogyan deríthetném ki, hogy igaz-e amit állít, vagy át akar verni...
2012. jún. 30. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Eh, borsosan megkéri az árát, de teljesen elképzelhető.
2012. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 800 forint az kb. 3 es fel dollar.

Most adtam fel anyukamnak egy csomagot (2.2kg volt a sulya) kertem ra biztositast es 50 dolcsit fizettem a postan. 3 es fel dollarert esetleg egy boritekot tud feladni amiben kb. van egy cd vagy valami nehez valami, de nem csak sima papir; esetleg egy vekony konyv.


Te mit rendeltel?


Amugy ha tudod a csomag parametereit, te is utana tudsz nezni a usps.com oldalon a 'calculate a price' fulnel.

2012. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én egy babát rendeltem, tehát semmiképp sem boríték méretű. Időközben lemondtam az egészet. Túl soknak találtam a postaköltséget, még ha meg is felel a valóságnak. Azért köszönöm a tippet.
2012. júl. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!