Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen különleges képességek/s...

Milyen különleges képességek/szuper erők vannak?

Figyelt kérdés
Képregényt készülök rajzolni, és szükségem lenne egykis ihlet. Irnátok nekem különleges képességeket? (pl Marvel képregények) előre is köszi!!

2012. jún. 30. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
tanulékonyság, vagy pl. a mátrixból a két iker, amit csinál, hogy átlátszóvá válik és gyorsabban tudnak közlekedni és át tudnak menni bármin. lehetne vmi önmagát klónozó szuperhős, mikor éppen meghalna, még gyorsan előállítja a következő én, majd meghal és az új én ott folytatja, ahol a másik abbahagyta
2012. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átlát a falon, megnő, szuperütése van, láthatatlanná válik, világít a szeme sötétben vagy "lézernéz", gyorsaság, nagyot ugrás, alakváltoztatás, repülés, golyóállóság, összezsugorodó-képesség, állatokkal kommunikál, meghall messzebbi dolgokat
2012. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt már egy ugyanilyen kérdés a Gyakorikerdeseken, érdemes utánakeresned...

De amúgy:

[link]

[link]

2012. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vagy csak nagyon gazdag high tech kütyükkel mint Bruce Wayne/Batman vagy Tony Stark/Ironman? :D Én inkább őket komálom. Sokkal nagyobb hősök mint azok akik szupererővel rendelkeznek. Persze azért adhatsz hozzá nem túl valótlan képességeket (pl gyors reflex vagy ilyesmi). Ha esetleg még nem találtál ki magadnak hőst, rajzold meg nekünk azt az univerzumot ahol Bruce Wayne és Thomas Wayne jr. végignézte szülei meggyilkolását és Batmanné illetve Owlmanné válnak, hogy küzdjenek a bűn ellen. A másik lehetőség ami nekem nagyon tetszik, az, hogy Batman és Ironman találkoznak. Ja és sok szerencsét a képregényedhez!
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségeket!!:)
2012. júl. 31. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kijutni a magyar futball válogatottal a nemzetközi kupaporondra.
2014. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézus a vizet borrá változtatta, én ezt a szupererőt választanám. Dicsértessék!
2014. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!