Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok az unatkozó...

Ti nem unjátok az unatkozó nyáriszünetes kamaszokat akik kamu kérdéseket tesznek fel?

Figyelt kérdés
Legalábbis ez az Én elképzelésem mert azóta van egy csomó kamukérdés hogy nyáriszünet van..de ha nem kamaszok akkor kik irnak? és miért poén ez?
2012. jún. 30. 22:47
 1/5 anonim válasza:
DE!!!Ne is mondd!Én komolyan nem értem mi a poén ebben,nyilván én vagyok öreg a magam 28 évével...És valóban azóta van ez,mióta nincs suli. :(
2012. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MOndjuk ez is egy unatkozós kérdés...ja, unom, de eszembe nem jut ezért kérdést kiírni:)
2012. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért elmosolyodom mikor belegondolok, hogy biztos ott ülnek a gép előtt is izgulva várják milyen válaszok jönnek és jót nevetnek:)

Szerintem inkább itt hülyüljenek 13-14 évesen este és ilyenekkel,minthogy buliba menjenek,vagy kint bandázzanak, vagy mit tudom én...

Átugrom a kérdést,vagy írok egy kommentet,hagy örüljenek:)

2012. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is unom.Főleg a "HELP" és "PLS" szavakat használókat!Engem ez irritál nagyon.Nem szeretem,ha a szép anyanyelvünk egy idegenből átvett szóval vagy rövidítéssel párosul.
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen ez is egy unatkozos kérdés volt:) de legalább nem kamu:) Csak olvasgattam és annyi képtelen hülyeséget találtam hogy megbotránkoztam..

Egyébként tényleg igaz inkább itt hülyüljenek mint az utcán csavarogjanak..

2012. júl. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!