Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a szemem barna, már szép...

Ha a szemem barna, már szép sem lehetek?

Figyelt kérdés
Annyival egzotikusabb, szebb a kék, zöld szem. (Mármint szerintem) Nekem viszont mélybarna színű. A legtöbb fórumon, meg itt a GyK -n is, a hasonló kérdéseknél a barnára mindig azt mondják, hogy unalmas, közönséges, nem vonzó. Nektek tetszik a barna szem? Kipróbáltam, és a fekete szemceruza nagyon jól áll hozzá, de az kicsinyíti is a szemeket, szóval...

2012. júl. 3. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem kék a szemem, de nekem a barna szem is tetszik
2012. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kék a szemem, anyukámnak barna, mégis ezerszer szebb nálam, és gyönyörű a szeme.
2012. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha a szemed barna attól még lehetsz szép...
2012. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is barna a szemem, és én is a kéket, zöldet szeretem.. De nem tudunk mit csinálni. :) Amúgy vannak olyanoknak, akiknek tök jól áll, pl Nina Dobrev.
2012. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem tudsz mit kezdeni magaddal, vegyél színes kontaktlencsét. Annyira nem drága, és meg tudod változtatni vele a szemed színét. Paris Hiltonnak se kék a szeme eredetileg, hanem barna.
2012. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából a barna szememnek is vannak jó oldalai, az árnyalatából kifolyólag nem kevés, azoknak nagyon örülök is. De néha elgondolkozom, hogy vajon milyen lehet kék szeműnek lenni? Vajon más azt természetesnek veszi, amit én nagyon szeretnék?
2012. júl. 3. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Vajon milyen? Ugyanolyan, mint barnával rendelkezőnek. Mindenki a saját színéhez szokott. Semmi köze ennek a szépséghez.
2012. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ritka lökött kérdés... Amit kaptál anyukádtól meg a Zúristentől, azt tessék elfogadni és megszeretni. Ha valakinek tetszel, az hupilila szemekkel is szeretni fog :)
2012. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!