Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nedves Wc-papírt le lehet...

Nedves Wc-papírt le lehet húzni a Wcbe?

Figyelt kérdés
Eldugulhat tőle?Dm-est vettem és a német tudásom elég halovány....magyarul meg nincs ráírva.
2008. máj. 2. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Naná hogy le lehet húzni, különben hogy törülöd ki?
2008. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
szted nem lehetbazd ki?apäm ilyen kérdést.öszintén.ha szarsz egyett hova raknäd a papirt...a täskädba vagy hogyan??akkor leirom..kakilsz..kitörlöd...beledobod a kakis papirt a wcbe.nem täskäba!WCBE!és leuzod szépen.kezetmosol,és kész a müvelet-
2008. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez eddig a legjobb kérdés a gyakorikérdésekben. Gratulálok!
2008. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez szerintem is elég idétlen kérdés. Oké,én értem, hogy ez nedvesített, de ha hagyományosat használsz, az is nedves lesz, és attól sem dugul el. Sőt, elárulom, hogy a tampontól sem dugul el a vécé, csak ha beldobnak egy egész doboznyit.
2008. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

En tudom mirol beszelsz. Angol szoveg van rajta esetleg?

Flushable a szo amit keress vagy valami hasonlot nemetul.

Ezek altalaban lehuzhatok de ne rakd vele tele a klotyot, mert eldugulhat.

A masik az, hogy inkabb csak barna medve utan erdemes hasznalni szerintem mert ha a borod folyamatosan nedves mindefele csunya borirritaciok alakulhatnak ki.

En a sracaimnak hasznalom. Nem dobom bele a klotyoba a kuksziba megy.

2008. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
miért? szerinted a WC-ben nem lessz vizes? nállatok homokkal működik a klotyó? Ijet se hallottam még XD
2008. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
:) szerintem a kérdező a nedves törlőkendőre gondolhatott.. ha így van, akkor attól eldugulhat...persze nem egy-kettőtől, de az egész csomagtól mondjuk..:)
2008. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a válaszokat!Bár én azt hittem ez egy olyan fórum ahol bártan lehet kérdezni bár mit és nem írják le az embert tanyasi bunkónak!Sajnálom hogy számomra ez a dolog nem volt evidens...Még egyszer NAGYON NAGYON KÖSZI!
2008. máj. 4. 17:30
 9/16 anonim válasza:
87%

kedves okosok. Azért elmondanám, hogy nem mindegyik nedves törlőkendőt lehet lehúzni, mert van amelyik textilszerű anyagból van, ami nem mállik szét és így eldugíthatja. A dm-es nem ilyen azt nyugodtan lehúzhatod.

Csak azt nem értem, aki nem ért egy kérdést, az miért válaszol rá? Pláne ilyen stílusban?

2008. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Na miért...mert mind bunkó és talán még ők sem tudják,és így próbálják palástolni a bunkóságukat...

Amúgy igen,nyugodtan lehúzhatod!!

2008. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!