Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nedves Wc-papírt le lehet...

Nedves Wc-papírt le lehet húzni a Wcbe?

Figyelt kérdés
Eldugulhat tőle?Dm-est vettem és a német tudásom elég halovány....magyarul meg nincs ráírva.
2008. máj. 2. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan nedves WC papir, amire kifejeztetten ra van irva, hogy nem szabad a WC-ben lehuzni...szoval nem mindegyiket lehet, vigyazz.
2008. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Bazmeg ennyit még nem röhögtem :D:D:D:D:D:D
2008. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha-ha..a mai napig gondolkodtam, hogy nevessek vagy sírjak a válaszokon...

Még nem döntöttem!

2008. máj. 12. 12:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon ostoba válaszokat sikerült a legtöbb parafenoménnek adnia...

Nos a nedes törlőkendő nem ázik szét a vízben. Ha hegyvidékes helyen laktok családi házban, akkor a csatornarendszert nem lehet pusztán gravitációs úton megoldani. Van ahol minden háznál van egy szennyvízátemelő, amiben van egy szivattyú, egy motor, ami nyomás alatt tolja fel a szennyvizet az emelkedőn. Az ilyen házi átemelők szivattyúját tönkretehetik ezek a nedves törlőkendők, ha feltekerednek a lapátokra. Ha nincs bennük modtorvédelem, akkor hamar lehet így 40-50 ezer ft-os kárt okozni a családi kasszának.

De normál körülmények között lemegy, a nagyobb műtárgyakban már nem tud kárt okozni.

2008. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy valaki már feltette ezt a kérdést, mert én is pont ezt akartam kérdezni. Egyáltalán nem evidens, és sokkal jobb, ha valaki kérdez mielőtt kárt csinál. Azok, akik olyan egyértelműen mindent a WC-be dobhatónak ítélnek, azok szoktak utána csodálkozni, ha valami miatt eldugul. Pl a munkahelyemen a tamponnak külön ki van rakva egy zacskó, amibe azt beletéve lehet kukába dobni, én arra gondoltam, hogy esetleg kell-e ilyen megoldás a nedves WC papírnak is, nyilván a sok okos, aki ideírt, látta lelki szemei előtt a barna használt törlőkendőket a kukában, ami nyilván igénytelen lenne, de azért mert ők nem találkoztak még kulturált megoldásokkal, attól még léteznek.
2011. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Van amelyiket le lehet húzni (flushable), van amelyiket nem.
2020. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!