Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el?

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Hogyan mondjam el a barátnőmnek,hogy öngyillkos akarok lenni,és rá szeretném bízni a kiadatlan írásaimat,és a megvalósítatlan terveimet?

Esetleg,kell erről valamilyen írásos dokumentum!?



2012. júl. 4. 22:43
 1/9 anonim válasza:
Ha nem kamu kérdés,akkor azt ajánlom ülj le a szüleiddel és beszéld meg a problémádat.
2012. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már régóta készülök rá,a szüleim sejtik.A barinőm,tudja.
2012. júl. 4. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a legviccesebb, hogy öngyilkosság előtt még ilyeneket akarsz bonyolítani, bocsi de megszakadtam a röhögéstől.
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsocca ***** válasza:
Én a barátnőd és a szüleid helyébe lekevertem volna egy olyant hogy rögtön elment volna a kedved az öngyilkosságtól
2012. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megvan az okom rá.A barim szerint,ha meghalunk.Várni fognak ránk.

Az elhunyt szeretteink.

2012. júl. 5. 21:27
 6/9 Zsocca ***** válasza:
Majd üzenj a túlvílágról és ha jó akkor csatlakozom én is :)
2012. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne elmondani szerinted másképp, mint a száddal? Talán még többet is ér, mint ilyen Zsocca féle sutyerákokat kérdezni erről. Ellenben ha a barátnődnek tényleg jót akarsz, ne az írásaidat add neki, hanem magadat!
2012. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ROBERT 71 válasza:
ne hari de te egy elme beteg vagy. masok felszegenn, betegenn kuzdenek az eletert es te el akarod vetni magadtol.inkabb ulj le egy agy turkasszal es o segitt egy jobb be latasra. en az elettol olyat buktam hogy lehet senki olyat nem . egyik naprol a masikra csalad es anyagiak nelkul maradtam (az exem le lepett)es megse menekultem az ongyilkossagba. az gyava ember aki olgyilkos lesz.
2012. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól előbbre jut, hogy elmebetegnek nevezed? Csak épp még leírni se tudod, mert egy írástudatlan bnkó vagy, aki osztja az észt... :)
2012. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!