Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanulságos, nem de?!

 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2012. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudod mit beszélsz. És nem is érdekel ha nem támasztod alá.
2012. júl. 5. 01:46
 3/6 anonim válasza:
57%
Túl hosszú, nem fogom végignézni.
2012. júl. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a tanulság?
2012. júl. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Végignéztem és ez tőlem nagy szó, mert én például sosem hallgatok rádiót, sosem nézek tévét, nem járok moziba, az interneten ez az egyetlen oldal amit látogatok, nincs bankkártyám, sem mobiltelefonom, sem autóm, sem jogosítványom nem érdekel sem a divat, sem a politika mert nem szeretem, ha manipulálnak sem azt, ha a pofámba hazudnak. Különleges egy fazon és valahogy úgy lóg ki a sorból, hogy mégsem ellenszenves. Sőt! No, de ezt a videót sem fogják az iskolákban lejátszani, az bizonyos, mert a hatalomnak nem áll érdekében, hogy olyan egyéniségek alakuljanak ki, akik olyan közösségeket tudnának szervezni, akik megdönthetnék az egyeduralmat. Marad a saját forradalmad, és az, hogy a szűk környezetedet úgy formálod, hogy megmaradjanak az egyetlen még mindig járható úton. Köszönöm, hogy vetted a fáradságot és feltetted ezt a videót. Minden jót neked!
2012. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, az. Én nekem nem számít mennyire hosszú, ha érdekel.

Titeket szimplán nem érdekel.

Nézd meg ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=doQbjQnpRvg


Amerikai koncentrációs táborok, ma, a 21. században, és igen, készül valami.


További érdekesség:

pirospirula.blogspot.com <- itt sok dolgot olvashatsz, ami felnyitja még a szemed!!

És a youtubon is vannak videói, piros pirula projekt név alatt.

2012. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!