Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan kollégátok...

Nektek is van olyan kollégátok, aki mindig ugyanazokat a 'poénokat', 'humoros' versikéket ismételgeti?

Figyelt kérdés
Nem unjátok?:)
2012. júl. 5. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs, mert a távmunka üdvözítő mezejére léptem, de volt. Nagyon untam. Ugyanazzal kínáltam meg, amivel ő minket. Ugyanazokat a poénokat visszamondtam neki, aztán várakozó arckifejezéssel néztem rá, hogy ugye milyen jó? Persze sokszor ismételve ezt. Észrevette magát, leszokott róla. Ezután beszélgetés következett, bevallotta, hogy csak ezeket tudja/tudta, így akart figyelmet szerezni. Javasoltam neki azon dolgok közreadását, amit ő maga tart humorosnak. Sokan ebbe nem vágnak bele, inkább a jól beváltnak hitt faviccekkel 'szállnak ringbe'. Semmi teteje. Ha saját meglátásaidat közlöd a világ fele sokkal könnyebben találod meg a tieid, kommersz szövegekkel viszont örökre egy szürke, jellegtelen figura maradsz. Érdemes saját utakra lépni, ennyit mindenki tegyen meg saját magáért!
2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!