Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem értem miért kell feltenni...

Nem értem miért kell feltenni ugyanazokat a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ha valaki beír egy kérdést előtte a gép kiadja a hasonló kérdéseket és amik itt vannak biztos vagyok benne,hogy vagy olyan kérdés nem is egy ami ugyan az mint a tegnapelőtti volt,jó azt meg tudnám érteni,hogyha 2-3 hét különbség lenne mert ennyi idő alatt biztos sok ember regisztrálja magát akiknek más a tapasztalata és jobbak a tanácsai,de nem 2-3 naponta kellene ugyanazokat a kérdéseket feltenni és ami a legviccesebb,hogy a kérdező is láthatja,hogy már volt olyan kérdés és mégis felteszi,de miért amikor már ott van előtte a kérdés válaszokkal együtt,csak azért mert 1-2 szót ő máshogyan ír be és mert a saját gyerekéről van szó?

De akkor is teljesen felesleges nem ugyanazokat a kérdéseket kiírni!


2008. dec. 1. 13:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
85%
Kb három napja valaki ugyanezt kérdezte.... Ezek szerin te is ebbe a hibába estél....
2008. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, vannak olyan esetek, amikor speciálisan a SAJÁT babájára vonatkozóan szeretne megtudni valaki valamit, konkrét tanácsot és lehet, hogy volt már hasonló kérdés, DE azt elolvasva nem biztos, hogy konkrét választ kap az illető. Én is jártam és járok így......
2008. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Bagoly mondja verébnek...

Tudod mennyien feltették már a kérdésed?

A második válaszolónak pedig 100%-ig igaza van!

2008. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
87%

És úgy látom a kedves kérdezőnek nem tetszik, hogy mindenki egyetért egymással csak vele nem....


Pedig tényleg milliószor feltették már ezt a kérdést is....

2008. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
60%
nincs semmi koment?
2008. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
És miért? Mert mindenki a saját kérdésére szeretne választ kapni :) És az a válasz, ami a hasonló kérdésre születik, nem biztos, hogy a kérdezőt kielégíti. Ezért inkább megismétli a kérdést, és várja az újabb anyukák újabb tanácsait, akik a hasonló kérdést pont nem látták és pont nem válaszoltak rá, de erre pont tudják a tökéletes választ. (tetszik ez a bagoly mondja.. válasz :))
2008. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"KEDVES"válaszadó,nekem nem nehéz utána nézni a dolgoknak,és ezek szerint a te emlékezeted nem igazán jó,mert aki fel tette már ezt a kérdést az csak azt kérdezte,hogy miért kell feltenni ugyanazokat a kérdéseket,de amint látod én bőven kifejtettem a "problémámat"és nem pedig idevágtam egy kérdést!

Nem értem miért kell ezért ilyen lenéző válaszokat adni!!!

Elszomorító,hogy hogy le tudják egymást nézni az emberek,sajnos ezért ilyen ez a világ!!!!

2008. dec. 1. 14:11
 8/23 A kérdező kommentje:

Ja és azt még elfelejtettem,hogy ÉN NEM PONTOZTAM LE SENKIT EZ,NEM AZ ÉN STÍLUSOM,ugyhogy nem hiszem,hogy csak nekem nem tetszenének a válaszok!

Én tiszteletben tartom mások véleményét,de ha ennyi ilyen rossz indulatú ember van itt nem értem,hogy miért válaszolnak!

2008. dec. 1. 14:14
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Szia!Persze-persze,mindenki a saját esetére próbálja ráhúzni a háromszázadszorra feltett kérdést...Én még csak a "terhességes" részt böngészem -zömmel- és néha elcsodálkozom,hogy valaki miért teszi fel a "mennyit hízok még?" és hasonló tucatkérdéseket,amire így látatlanul és amúgy sem lehet hasznosan válaszolni.( na,ez sem tartozott szorosan a témához,de úgy látom nem csak engem zavar meg alkalmanként )
2008. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezte valaki, hogy kit pontoztál le? De feleslegesen idegestíted fel most magad! Inkább babázz egyet! Komolyan, ez olyan vicces, hogy emberek hogy fel tudják magukat itt húzni ... :):):) mások pedig jókat nevetnek ezen :):):):):)
2008. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!