Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan hír kering jelenleg...

Olyan hír kering jelenleg ismeretségi körömben, hogy a Lidl dolgozok egy részének állítólag "felnőtt" pelenkát kell hordaniuk, hogy kevesebbet wc-zzenek?

Figyelt kérdés
ki mit tud erről?
2012. júl. 6. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondták ezt már Tescora is. Szerintem urban legend, de a Tescoról inkább el tudom képzelni, mint a Lidl-ről.
2012. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez baromság.
2012. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez alatt azt érthetik, hogy mennyire dolgoztatják őket. az kizárt, hogy erre kényszerítenék őket
2012. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én még nem fizettem pisi-kaki szagú pénztárosnál, pedig a matéria szaga kijön. Szagolj meg egy bébit, akinek tele a pelusa. :D
2012. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmi ilyesmi nincs! Nekem nincsenek rossz tapasztalataim Tescoról, nem egy álom munkahely, nem jó a fizetés. De semmi pelenka, meg bezárt wc nincs...
2012. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
UL - Ha volt is ilyesmi egyes áruházakban, nem idehaza, már akkor is rég megszűnt.
2012. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!