Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy kutyánk egy tacskó....

Volt egy kutyánk egy tacskó. de amikor 11 éves voltam szegény meghalt 2010 ápr 23-án. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
azóta nagy nehezen feldolgoztam de előző éjszaka megint vele álmodtam..és megint lelkironcs lettem megint állandóan bőgök mert az álom felkavarta bennem megint ezt az érzést hogy már nincs velünk...segítenétek mit csináljak hogy ne bőgjek állandóan? könyörgök...és nem viccelődni ezzel mert rosszul esne

2012. júl. 6. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

El kell fogadnod hogy ő meghalt.

Mit fogsz majd csinálni ha ember hal meg a környezetedben?


Az élet ilyen: megszületünk, élünk és egyszer mind meghalunk, mert nem élhetünk örökké.


A lényeg hogy az ÉLET rész minél teljesebb, boldogabb legyen, a születés és a halál csak egy be- és kilépés az életből.


Ha jó élete volt a kutyusodnak, játszottatok együtt, gondoskodtatok róla akkor nincs miért aggódnod, szép élete volt és csak azért született meg hogy jó élete legyen - aztán persze amikor eljön az idő meghaljon...


Én így gondolok erre a dologra.

Csak az élet számít!

És nem kell sírni a halottakért, az élőkkel kell foglalkozni, mert az ő életükbe még hozhatsz pozitív változást!


Egyébiránt a halál nem olyan rossz dolog, voltam már "halott" és kifejezetten kellemes élmény - viszont ezért nehogy bárki is öngyilkos legyen, mert állítólag az öngyilkosoknak pont az ellentettje, nagyon fájdalmas rossz élményként marad meg a dolog... Meg amúgy is fura módon arra sarkallt, hogy az életben is találjam meg az a hatalmas boldogságot amit akkor éreztem. :) Totál logikátlan.

2012. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi ez jól esett...ez szép is jó de...ahogy meghalt na az...3 napig halódott szegény feküdt és sírt fájdalmában...rossz volt halllgatni/nézni ahogy szenved...és pont nem volt elérhető egy állatorvos sem
2012. júl. 6. 15:37
 3/15 A kérdező kommentje:
és hogy voltál már "halott"?
2012. júl. 6. 15:49
 4/15 anonim válasza:
probáld felfogni h ez volt a sorsa és most jó helyen van,ha megvan még a teste vigyétek el és tömessétek ki,csinálj neki szentélyt,ha rajta ez segítene akkor FOGADJ ÖRÖKBE egy újjabb kutyust,azért montam h fogadd örökbe mert akkor megmentesz egy kutyust a haláltol vagy cicát :) és akkor jót teszel...mit álmodsz róla?
2012. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már elvan temetve lassan 3 éve hogy meghalt! és kiis ratm a dátumot 2010 ápr 23
2012. júl. 6. 18:27
 6/15 A kérdező kommentje:
és azóta van egy lassan 2 éves tacskóm (törpe tacskó) imádom :)azért bette anyukám nekem hogy megnyugodjak lelkileg...most leszek 14 novemberbe...és 11 voltam amikior meghalt egy igazi család kutya volt :( most negonak hívják az új kutyust..de totyókámat senkisem pótolhatja
2012. júl. 6. 18:29
 7/15 A kérdező kommentje:
és azért keltem bőgve mert újból megálmodtam a halálát ahogy szegény szenved...és pont nem volt állatorvos...pontosan úgy álmodtam meg mint a valóságba :(
2012. júl. 6. 18:30
 8/15 A kérdező kommentje:
a második kommentelőnek: te normális vagy??? kitömetni???? nem egy holmi koszos kóborkutyárol van szó...hanem a család kutyánkról akit szerettünk :( most ez rosszul esett...
2012. júl. 6. 18:31
 9/15 A kérdező kommentje:
nem jól írtam a az új kutyus nevét negro*
2012. júl. 6. 18:41
 10/15 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, biztos hogy a 2. nem akart rosszat mondani: van aki kitömeti a szeretett állatot hogy örökké a családdal maradjon, de ez főként nyugaton elterjedt.

nálunk nincs nagy keletje, más gondolkodásmód ugyebár.


pl. a Scrubs- Dokik nevű sorozatban is mindenhová viszik Vakkancsot :)

2012. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!