Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy kutyánk egy tacskó....

Volt egy kutyánk egy tacskó. de amikor 11 éves voltam szegény meghalt 2010 ápr 23-án. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
azóta nagy nehezen feldolgoztam de előző éjszaka megint vele álmodtam..és megint lelkironcs lettem megint állandóan bőgök mert az álom felkavarta bennem megint ezt az érzést hogy már nincs velünk...segítenétek mit csináljak hogy ne bőgjek állandóan? könyörgök...és nem viccelődni ezzel mert rosszul esne

2012. júl. 6. 14:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
akkoris ez kicsit morbid :O kitömetni? egy halott családkutyát? áááh hát akkor a dédpapát is kitömetjük nem???? ://
2012. júl. 7. 10:15
 12/15 A kérdező kommentje:
kitömetni???? ennyi erővel tömessük ki a dédnagypapát is hátha boldogak leszünk tőle...
2012. júl. 7. 10:16
 13/15 anonim ***** válasza:

régen a halott rokont "kiterítették" otthon...

talán több napra is

és akkor az ismerősök mentek a házhoz és elbúcsúztak tőle.


persze ez is furán hangzik.

ma már teljesen más kultúrája van a halálnak...

a többség retteg tőle, régen természetesnek vették hogy az 5éves kisgyerek mellett ott van a nappaliban a halott nagypapa és a kicsinek is elmondták mi történt...

ma meg nem visznek temetésre ilyen kicsi gyereket és csak annyit mondanak neki elaludt, elment...

persze hogy félni fog a haláltól

2012. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
2. válaszoló vagyok...ne haragudj...nem akartam rosszat csak segiteni akartam :( .....vannak akik ezt teszik....tényleg...ne haragudj.....és ezt álatokkal szokás tenni nem pedig nagyapákkal...hallod...ahelyett h örülnél h probálok segiteni....felhányod amit jo szivvel irok....ja és még1x bocsi.........jót akartam
2012. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem ha nem próbálsz meg felépülni ebből a fájdalomból,előbb-utóbb pszcichológushoz kell fordulnod.Szegény kutyus már meghalt,te viszont még élsz.

Az én kutyám pont 3 hónappal ezelőtt halt meg,szívinkfarktusban.Én sem tudtam elérni az állatorvost,ezért iszonyú lelkiismeretfurdalásom volt-viszont végig vele voltam,és ez megvigasztalt.

Nagyon keményen kell hozzáállni egy kutya halálához-én már többet is elvesztettem(majdnem mindet idős korában),és megtanultam,hogy bármi is történt,az a legjobb,ha pár hét-pár hónap alatt kiheverem.

2012. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!