Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen fóbia?

Létezik ilyen fóbia?

Figyelt kérdés

Amikor vihar van nagyon parázok és kb. összerezzenek egy-egy villámlásnál vagy dörgéskor.

Nagyon-nagyon félek a viharban.

Az okát nem tudom ! :S

Ha van ilyen fóbia akkor mi a neve és hogyan tehetnék ellene hogy ne féljek?!



2012. júl. 7. 21:25
 1/9 Keitha ***** válasza:
100%
valamilyen szinten ez is fóbia, hiszen félsz tőle. De például a kutyák is félnek a vihartól. nálunk mindig bemenekülnek a garázsba, pedig az én kutyám egy bazinagy moszkvai őrkutya, mégis remeg mint a kocsonya ha villámlik. Az ember és az állat ösztönösen fél a vihartól. Mint például, amikor háború van, és a bombák dörögnek és a szirénák vijjognak. Az ember ösztönösen ettöl is fél. Az embereket a vihar a káoszra emlékeztetei, ezért is félnek tőle. A hangos zajok szintén irritálóak. Szerintem semmi rossz nincs benne, ha félsz a vihartól és a villámoktól. És nem nagyon tudom, mit tehetnél ellene. szerintem semmit. De nem is kell.
2012. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Kutyumusz nevű betegségben szenvedsz, azt jelenti hogy kutyává fogsz válni rövid időn belül. Az orvosok még nem fejlesztették ki az ellenszert sajnos. De szurkolok neked.
2012. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Valóban a kutyák is rettentően félnek a viharban. Szereted a kutyákat?
2012. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

asztrofóbia

Nekem is ez van, tegnap is majd meg haltam, villany fel, betakarózás, zene üvöltetése :/

2012. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Ez tényleg? Van ilyen betegség? o.O

Imádom a kutyákat *--*

Akkor legalább nem csak én félek :D

2012. júl. 8. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:) És a kutyák is félnek tényleg, de én azt vettem észre, hogy csak a nagytestű kutyák. Berni pásztor, leonbergi kutyák menekülnek be a házba, de az én keverék kutyám inkább csak a víz miatt nem megy ki, de úgy alszik, mint a bunda. A puli meg szinte egyenesen imádja:D
2012. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen betegség, mondom hogy nekem is ez a bajom :D írd be googleba.
2012. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az asztrofóbiáról már hallottam de én a Kutyumusz nevű betegségre gondoltam hogy létezik-e?!
2012. júl. 10. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogyiiiis! :DDD
2012. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!