Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is imádjátok a hajnalt,...

Ti is imádjátok a hajnalt, hajnalokig fent lenni?

Figyelt kérdés
:) Normális válaszokat kérnék.
2012. júl. 8. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen,de persze nem mindig sikerül addig fent maradnom,de amikor sikerül,akkor olyan jó...igazán nagyon szép látni,ahogy a nap előbújik...
2012. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én utálom emiatt magam, mert mindig arra tanítottak, hogy az éjszaka az alvásra való, nappal pedig nem alszunk, ezért úgy érzem, ha nappal pótolom a kieső alvásidőt, akkor elpazarlom a nappalomat, olyan érzés hajnalig fent lenni, mintha lógnék a suliból, pedig olyan életemben 1x tettem és már 2 éve nem járok suliba, hanem melózok :) Ilyenkor jól elvagyok, aztán reggel átkozom magam. Ma reggel 6kor kelek, és még mindig nem alszok, de nem tudok elszakadni a nettől :P De mondjuk ha hajnalban kelek, mert mondjuk elmegyek edzeni vagy dolgozni, vagy főzök valamit, akkor értékesnek tartom az időt, külön dicsérem magam :) Mert este aludtam, és korán felkeltem, hogy a napi teendőimet elvégezzem, és ez azt jelenti, hogy időben fogok lefeküdni, mert hamarabb kipurcanok :) És ki korán kel, aranyat lel :) és olyankor kb. senki sincs az utcákon és kel fel a nap és olyan izgi :)
2012. júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind két válaszolóval egyetértek! Én már napok óta fent maradok hajnalokig. :-)
2012. júl. 8. 01:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyáron mindig hajnalban fekszem. Valahogy sokkal jobban szeretek éjszaka ténykedni.
2012. júl. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szintén.
2012. júl. 8. 03:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Én alapból gyakran éjszakázok, mert mindig elhúzom az időt (most is azt hittem, kb. 1 óra lehet!!!).

De most a meleg miatt nem is tudnék máshogy létezni, egyszerűen az ájulás kerülget napközben, 34 fok körül van a szobában a hőmérséklet, ilyen még nem volt az évek alatt, hogy nem hűl le éjjel sem (pedig nyitott ablaknál vagyok most is). Szóval most pár hete az megy, hogy éjjel vagyok ébren, sőt ilyenkor is dolgozom, mert direkt kértem, hogy reggelente adhassam le a dolgokat. És reggel 9-11 körül fekszem le aludni és délután kelek.

Napközben hiába vagyok fent, mert a hőségben nem tudok gondolkozni, szenvedek folyamatosan.

Nem örülök a dolognak, mert én is úgy érzem elszúrtam a napom, de másképp egyszerűen nem lehet most létezni.

2012. júl. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek.
2012. júl. 8. 03:27
 8/9 anonim ***** válasza:

ha éjjel nem tudsz aludni a meleg miatt akkor nappal hogy?


én már leszoktam az éjjelig gépezésről mert mindig fáradt voltam napközben hiába aludtam ki magam, most már időben lefekszek és frissen ébredek

2012. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehúzom a redőnyt, ventilátor bekapcsol, és ennyi! :D
2012. júl. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!