Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, vagy elítéle...

Szerintetek ciki, vagy elítélendő, ha egy férfi sír azért, ha mondjuk valam (k) i miatt nem lehet együtt a szerelmével?

Figyelt kérdés
Mint például Marichuyban Juan Miguel.:)

2012. júl. 9. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira , de ez szemelyenkent valtozo, csupan arra utal , hogy menynire romantikus vagy ..:) En nem birom modnjuk annyira , kicsit olyan szanalmas, de nem minden esetben ..
2012. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2012. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sztem nem..hiszen a pasiknak is vannak érzelmeik, sírni meg néha kicsit egészséges is:)
2012. júl. 9. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
akk miert kerdezted?:))
2012. júl. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről.Hisz ez csak az én véleményem:)
2012. júl. 10. 11:41
 7/10 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz. mondjuk én még csak 1x sírtam valaki miatt, a barátnőm miatt, mert nagyon összevesztünk, és féltem hogy elveszítem. ez van :P
2012. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem elítélendő, de számomra nem szimpatikus. Egy férfi legyen erős, bírjon ki mindent. Lehet szomorú, bánkódhat amiatt, hogy nem láthatja a kedvesét. Szerintem egy férfi maximum tragédiák vagy rettentően megható események idején sírjon.
2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha pl egy eros akaratu ferfi (mint a baratom) sir amikor mondjuk attol fel elvesziti a szerelmet(mar voltilyen, es sirt, es olyan edes volt). Viszont ha egy pasi nyamnyila es folyton sir, az nem jon be.
2012. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen:) Szerintem sem baj, ha egy pasinál csak akkor törik el a mécses ha nagy baj történt, de ha valaki folyton bőg az még nőben is túlzás:)
2012. júl. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!