Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi/nő az életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi/nő az életetekben, akit a mai napig szívből szerettek, de le kellett válnotok/nem lehettetek együtt?

Figyelt kérdés
Hogy tudtok együttélni ezzel az érzéssel? Tudtok mást (is) szeretni?
2012. jún. 2. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát volt olyan srác akiért teljesen odavoltam évekig


ha most jönne, szerintem most is egyből olvadoznék

de azóta megnősült...

2012. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát most én barátilag egy lánnyal vagyok így, nagyon jól összebarátkoztunk, kimegy most külföldre egy évre, már most nagyon nagyon hiányzik minden..beszélgetések, hogy jobb kedvre derítsük egymást stb:(:(
2012. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm volt már így. Januárba jött össze egyik osztálytársunkkal, és tényleg látszott is rajtuk, meg ahogy barátnőm mesélte......Aztán nyáron szakítottak, mert a fiúnak nincs elég ideje...Ez volt augusztusba. Októberbe a csaj egy másik osztálytársunkkal összejött, aki mondta is, hogy csak azért van vele, mert csinos. Kemény 2 hétig jártak. most a csaj megint új fiúval van, de még mindig szerelmes az első barátjába, ami látszik is rajta. Amúgy a csaj 14 éves
2012. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nehéz, Eddig akárkim volt, soha nem tudta teljesen elfeledtetni, szretem és szeretni is fogom. Mint embert sem szerettem soha jobban senkit. Egyszerűen most is kikészülök, ha rá gondolok, ha meglátom, vagy beszélgetünk, el sem tudom mondani, mit érzek, egyszerűen furán is viselkedem. Mindig is kedves volt velem, egyszerűen... le sem tudom írni, nem tudom megfogalmazni, fáj.
2012. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szerettem egy férfit,1évig voltunk együtt,aztán szakítás,nagyon haragudtam rá,nem is akartam utána beszélni vele.Nehéz volt őt elfelejteni,de jött egy új pasi,akit eleinte nem szerettem,aztán jól belezuhantam,bár sok gond volt köztünk,ami aztán a végét jelentette a kapcsolatnak nemrég.Az a poén,hogy most az első pasi önti belém a lelket,ugyanúgy sokat beszélünk,de már csak barátilag,mert nem akarunk egymástól semmit.Fura,hogy még mindig velem van lelkileg,nagyon mély szeretetet érzek iránta,közben meg szenvedek az miatt,akibe szerelmes voltam legutoljára.Szóval nem egyszerű ami most bennem zajlik.
2012. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes voltam az egyik haveromba, de nem mertem elmondani neki. Titokban álmodoztam csak. Mostmár semmi különöset nem érzek iránta, de magamra haragszom, hogy ilyen betoji voltam....
2012. jún. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is agyon szerettem egy srácot de nem passzoltunk igy ott hagytam azóta is szeretem mindt embert és sokszor gondolok rá
2012. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Nehezen.

Soha.

2012. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

13 évesen beleszerettem egy 21 éves pasiba :) Gyakran szoktam, látni, sokat beszélgettünk, de mivel fiatal voltam soha nem volt semmi közöttünk. 17 lettem mikor szingli lett, ő is meg én is. Megint kicsit összemelegedtünk, akkor már nem voltam annyira fiatal, csókolóztunk stb. Nagyon szerelmes voltam belé. Soha nem volt semmi komoly dolog közöttünk, nem tudtak a kapcsolatunkról ami igazából nem is volt, de ő is szeretett engem és én is őt. Most 20 éves vagyok, tavaly megnősült, mert terhes lett a barátnője, most van egy fél éve kisfiuk :(( Az a legrosszabb, hogy tudom, hogy még most is nagyon szeret és ha nem esett volna teherbe a csaj (akit egyébként 3 hónap ismeretség után vett el), akkor most boldogan élnénk együtt.!


Nem lehet, ezzel az érzéssel együtt élni, nagyon sokan nem tudják, hogy milyen ez az érzés. Egyszerűen fizikai fájdalmat érez az ember, fáj lélegezni. Nagyon nehéz :(


Más férfit hiába próbálok megszeretni, egyszerűen nem tudok szerelmes lenni belé... Azt, mondják igaz szerelmes minden ember életében csak 1x van. Nekem Ő az!


20/N

2012. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Attól félek, soha nem fogok tudni mást szeretni. Itt van ez a férfi (ő 40, én 24), aki a hibáival együtt tökéletes, kedves, udvarias, vicces, ha kell egy örök gyerek, ha kell komoly felnőtt, jóképű, szeretetreméltó és úgy tud szeretni, ahogy senki más. Törődik velem, vigyáz rám, de... már másé. Elfogadom, nem akarok belemászni, csak szeretem őt távolról, reménytelenül. Néha azt gondolom, ő is ugyanígy szeret, és ettől csak még rosszabb. Nagyon remélem, hogy lesz más, kit így tudok majd szeretni. remélem, de nem hiszem...

Mégegyszer köszönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi!

2012. jún. 2. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!