Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok egyedül bulizni? Ti...

Voltatok egyedül bulizni? Ti elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h eléggé otthonülő típus vagyok, még sosem voltam diszkóban, viszont a hétvégén lenne kedvem menni, szüleim is engednének, de nincs senki akit elhívhatnék.2 ismerősöm van, az egyik sokkal idősebb nálam, és már amúgy is programja van, a másik pedig még annyira sem szeret a tv elől felkelni,mint én.Ti így elmennétek?Egyáltalán "lehet" egyedül bulizni?
2010. szept. 14. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Hát, én speciel soha, semmilyen körülmények között nem mennék diszkóba, semmi kedvem azt nézni, ahogy a nagyon menő fiatalok nyalják-falják egymást felváltva nemre és korra való tekintet nélkül. Első alkalommal meg főleg nem mennék egyedül ilyen helyekre.
2010. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Én nem mennék.Főleg ha olyan a hely,ahol előfordulnak a verekedések.....
2010. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
A diszkó ólakat én is kerülöm. Van számtalan más formája is a közösségi létnek, vagy a szórakozásnak.
2010. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!