Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről, ha haza (Magyarors...

Külföldről, ha haza (Magyarországra) akarok utalni internet segítségével pénzt sokkal többett rákell fizetni, mint otthon?

Figyelt kérdés

Két kérdem lenne, de ez a fő, hogy ha külföldön dolgozok, de haza akarok utalni, elektronikusan interneten keresztűl, sokkal többett rákell fizetni, mintha simán otthon utalnék.

A másik az, hogy külföldről, ha Magyarországra csörgetek, azaz nem veszik fel, csak 1x megcsörgetem, az is pénzbe kerül?

Köszi előre is a válaszokat.



2012. júl. 12. 11:02
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem írtad, hogy pontosan melyik országban dolgozol. Így csak azt tudom leírni, hogy itt, az Egyesült Királyságban, ahol én élek, egy utalás sokkal többe kerül, mintha otthon utalnék, 25 font ami a mai árfolyamon kb 9100 ft. Persze van sokkal olcsóbb módja is, ha pénzt akarok haza küldeni. Ha magyar kártyámról megcsörgetnék valakit, az is pénzbe kerül, nem is kevésbe. Ezért vettem egy olyan kártyát, amiről nagyon olcsón lehet haza telefonálni /nincs 10 ft egy perc/ így nem kell megcsörgetni senkit, 1-2 perc alatt el tudom mondani ami nagyon fontos. Írd meg, hogy melyik országban vagy, hátha tudok konkrét infókkal segíteni.
2012. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát azt hittem nem lényeg, de ám Ausztria. Édesanyám szokott kifele csörgetni, mert szerintük nem kerül pénzbe, de én ugyhallottam, hogy mégis.

Meg a pénzküldés kártyával remélem nem kerül sokba. (A OTP oldalra fel, számlaszám pénzösszeg beírása és küldése)

2012. júl. 14. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi!
2012. júl. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!