Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Androidos telefont akarok...

Egy Androidos telefont akarok venni Telenornál. Néztem egy előfizetést, aminél 40MB net van egy hónapban. Elég ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Otthon vagy PC-n netezek, vagy ha telefonnal, akkor Wifi-n. Városba is van több helyen wifi.

2012. júl. 9. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt neked kell tudnod:) Nekem Okostarifa 90 van:) Szerintem az a legjobb..:)


Ice

2012. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem elég.

Ha a díjcsomag a 40mb után csak lelassítja a sebességet, akkor oké;

de ha túlszámlázási díj van e felett, akkor sokba kerülhet.

2012. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Letiltod a net elérést és akkor tök mindegy, mennyi az engedélyezett. Attól még wifizhetsz.
2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De olyat lehet hogy beállítom, hogy 40 felett leállítsa a netet, nem?Van valami alkalmazás azt mondta egy ismerősöm, ami erre jó.

Csak arra kéne, hogy hazafele a buszon elolvassam Mobilarena tesztet, felmenjek Facebookra, napi 3/4 óra.


Vagy mennyire elég ez a 40 MB?Ti neketek mennyi "fogy" egy hónap alatt?

2012. júl. 9. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Otthon van wifim, és 100mb mobilnet csomagom van, napközben pár oldalt böngészve, híreket, emailt (semmi YouTube!), kb. egy hét alatt elfogy, utána belassít 32 kb/s-re, de Operával így is használható.
2012. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
DridStats. Mindent beállíthatsz.
2012. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem találok ilyet G. Play-en, tudnál egy linket küldeni?
2012. júl. 10. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, elírtam..

[link]

2012. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem okostarifa 180 van, de a benne foglalt adatmennyiség nem mindig elég. szerintem kevés a 40mb.
2012. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!