Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztos lerágott csont, de nem...

Biztos lerágott csont, de nem tudom mit tegyek. Felbukkant a régi szerető akibe szerelmes voltam és nem tudom mit tegyek. Szívemre vagy eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
18 évesen 6 hónapig tartó ostromlás után bele mentem egy kapcsolatba. Ő 33 volt feleséggel és 2 gyerekkel. Kapcsolatunk hamar (3 hónap) kiderült. 3és fél évig tartott a kapcsolatunk, mikor eszemre hallgatva, 1 lehetőséggel élve elhagytam úgy, hogy utolsó találkozásunkkor sem mondtam semmit. Megbeszéltük másnap találkozunk és mikor hívott mondtam én már több száz km-re vagyok. Bele menekültem egy kapcsolatba, ami azóta is tart. Együtt élünk. Most 11 év után újra találkoztunk és túl vagyunk 3 találkozáson. Azt hiszem még mindig szeretem. Ő még mindig akkori feleségével él, már amikor otthon van. Kamionozik és több heti munka után 1-1 hétvégét van otthon.

2012. júl. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mit szeretnél hallani, őszintén?
2012. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szívemre vagy eszemre hallgassak?
2012. júl. 12. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívedre és az eszedre is...találkozgass vele...nem kell mindent felforgatnod..ismerd meg jobban...s aztán dönts!!
2012. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem talán az rémít meg, hogy szavak nélkül megért. Mikor találkoztunk az említett 11 év után azt sem tudtam mit mondjak. De nem is nagyon kellett mit mondanom, mert a szemembe nézett és a gondolataimat el kezdte mondani. A szívem azt súgja ő az aki, de az eszem azt mondja, nem okozhatok fájdalmat a másiknak, mert boldogtalan lesz. Most azt kell eldöntenem, hogy ő legyen boldogtalan vagy én. Ja és a jelenlegi párom 48 éves én 33. Közös gyerek nincs
2012. júl. 13. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!