Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt ennyi idő után? Mit kéne tennem? Tovább lent

Figyelt kérdés

Immár 4 éves történt: Megismertem valakit, akinek nője és gyermeke volt, amit és az elején nem tudtam, és fel sem tűnt volna, mert messze lakott, és heti 2-3 alkalommal találkoztunk... Nagyon jól éreztem magam vele, úgy éreztem ő lenne az igazi. 4 hónap után elmondta hogy van egy gyermeke, és egy másik nő az életében (akit nem szeret, csak a gyerek miatt van vele)

Nehéz volt, nem tudtam mit tegyek, szerettem, elfogadtam a helyzetet. 9 hónap után azt mondta otthagyja őket, és mivel belém szeretett szeretne velem összeköltözni. Nemet mondtam, nem akartam szétzúzni egy családot. Ennek már közel 5 éve, de még mindig szenvedek. 4 éves kapcsolatban élek, nagyon szeretem a párom, tervezünk közös jövőt, kisbabát stb...(amikor mellettem van minden jó) DE amikor nincs nagyon sokat gondolok arra a másikra. Hazudnék ha az mondanám nincs olyan nap, mikor ne jutna eszembe, mert van, csak ritka az olyan nap....Miért van ez, pedig azt érzem szerelmes vagyok a jelenlegi páromba, vagy csak ennyire megviselt volna, hogy a lehetőség adott volt?



2012. ápr. 24. 08:33
 1/1 anonim válasza:

Nekem két elképzelésem van.

1. Talán szereted a párod, de amikor egyedül vagy, vagy éppen rosszban vagytok, akkor jön a mi lenne, ha... Gyakori jelenség.

2. Mégis a másik férfit szereted, és a jelenlegivel csak őt helyettesíted.

Szerintem ezt az ember legbelül érzi. Mi hiába írunk bármit neked, valójában ezt már rég tudod, maximum nem mered bevallani magadnak sem.

2012. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!