Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beteges lámpalázas vagyok....

Beteges lámpalázas vagyok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Gitározok és focizok de nem tudom mások előtt azt nyújtani amire valójában képes vagyok.Zenélgetek már egy ideje és elég jól is megy de ha mások előtt kell játszanom akkor feszült leszek,elkezd remegni kezem lábam és egyszerűen leblokkolok nem tudok arra koncentrálni amit csinálok.Ugyanez van a focival is.Amikor a haverokkal csak úgy játszunk akkor tudok pontosan passzolni,a labdát lekezelni,lőni de ha már többen vagyunk ugyanúgy jön ez a lábremegés és már nem tudok átvenni egy passzot és csak össze vissza rugdosom a labdát.

2012. júl. 14. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell derítened, mitől félsz pontosan. Amikor elkezdesz remegni, mitől tartassz? A "közönség"-től, vagy esetleg magadtól, mert maximalista vagy... ezt úgy értem hogy mindig meg kell keresni a félelem okát, aztán utólag végiggondolni: tényleg be kellet szarnom ettől a helyzettől?

mi a legrosszabb ami történhet?

2012. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az voltam, a legjobb orvosság együttesben játszani szerintem, hasonló felkészültségű tagokkal.
2012. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!