Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbim legyen?

Milyen hobbim legyen?

Figyelt kérdés

13 leszek decemberben, 7.be megyek.úgy gondoltam hogy tanulás után csinálhatnék valami programot, mert nincs kedvem annyira gépezni elég gépezni este.járok sportolni, kézizni, heti 4x és olyan program kéne ami heti 1x-2x van.szeretnék egyszer megtanulni gitározni, de szerintem egy gitár drága lenne:/ lovagolni is szeretnék, de nem tudom hol és mennyiért és hogy egyáltalán ezeket megengedik-e a szüleim...táncolni is szeretek de egyáltalán nem tudok:DD segítsetek valami hobbit keresni.:-) olvasni nem szeretek..most nyáron még megvagyok fürdök,barátnőimmel vagyok, nyaralok..tudtok valami lányoknak való progit? Köszi

12/L


2012. júl. 15. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A 7. osztály 2. félévének jegyei már kellenek továbbtanuláshoz. Ha jól emlékszem, annyi idős koromban én sem tudtam mit csinálni, de hidd el, kezdődik a tanulós időszak. Már nem játék lesz az élet. Amiket leírtál, azok alapján van mit csinálnod, még talán sok is lesz ha elkezdődik a tanulás.
2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszke
2012. júl. 15. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!