Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fordult el tőlem a...

Miért fordult el tőlem a barátnőm, mióta megszületett a kisbabám?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Óvodás korunk óta a legjobb barátnők voltunk. 17 évesen összejöttem a barátommal. 21 voltam amikor összeköltöztünk, és mindenben végig támogatott, persze én is őt. Amikor teherbe estem velem örült. Együtt vettük meg az első kismama ruhámat, az első rugdalódzókat, ő segített kiságyat, babakocsit választani, amikor a párom nem ért rá. Majd az utolsó hónapokban nem tudtam vele már olyan sokat lenni, talán meg is sértődött kicsit, de talán érthető.Tájékoztattam amikor megszületett a kislányom, de egyáltalán nem reagált. Majd időm sem volt keresni utána. Most egy 2 hete kerestem megint, majdnem 3,5 hónap után, és szóba sem áll velem. Vajon mi történhetett? Miért fordult el mellőlem? Azért zavar ennyire, mert ősidők óta barátnők voltunk, és igenis, hiányzik. Köszi mindenkinek!

2012. júl. 16. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert szinte minden anyuka, valószínűleg nem nagyon beszélsz másról, mint a gyerekről.
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ez így is van, ezért el kell fordulnia tőlem?:O
2012. júl. 16. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
El sem tudod képzelni hogy mennyire idegesítő ha nincs más téma..
2012. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de szögezzük le.. Amikor vele voltam, én magamtól soha nem beszéltem a kicsiről. Amikor ő kérdezett válaszoltam, de általában teljesen más témánk volt. Szóval ez kizárva.
2012. júl. 16. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, rendkívül idegesítő tud lenni. Magadon észre sem veszed, de 100 anyából 99 csak a gyerekről beszél.

Az is ok lehet, hogy már nem tudtok közös témát találni. Te gondolom nem jársz már úgy el, ahogy a gyerek előtt, valószínűleg kicsit "unalmas" lettél neki

2012. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ezt csinálta, nem is volt igazi barát...
2012. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!