Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfenyegettek az utcán mit...

Megfenyegettek az utcán mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval néhány haverommal voltunk és megfenyegetett az utcán

7-8 db fiú ők 19 évesek mi meg 14.És az a baj hogy egy héten 2x van karate edzés És mindig az edző terem elött fociznak... Eddig még nem kaptak el.

És már 2 hónapja félek hogy elkapnak :S

Mit lehet tenni? Szüleimnek nem merek szólni.



2012. júl. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szóbeli fenyegetés még semmi. Ha meg is vernek, úgy hogy mondjuk kórházba is el kell menjél pár napra, akkor kapnak 300-400 e Ft büntetést fejenként, ha feljelented őket. Ők is addig gondolják magukat felnőttnek majd, amíg nem kell sárga csekken befizetni a büntetést, és attól kezdve meg ismét óvodások lesznek.
2012. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy fenyegettek meg? És késsel? Cigók? Bővebben kifejthetnéd picit azért.
2012. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát azt mondták hogy örüljünk neki hogy ha nem késsel jönnek legközelebb, és még azt is hogy egyesével fognak minket elkapni és még úgyis Leszünk egyedül az utcán.

Nem tudom hogy cigányok-e de Bevagyok fosva mert máma karate. 2 hónap után még emlékeznek rám?

2012. júl. 16. 16:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és igazából én nem is akartam ebbe benne lenni mert Haverommal dumáltam mikor odajött a többi 2 haverom és közbe már balhéztak a töbiekkel és így énis belekeveredtem.
2012. júl. 16. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
még nem kaptak el?
2012. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hála istennek még nem is láttam őket...
2012. aug. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!