Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitudna velem tolni vagy a...

Kitudna velem tolni vagy a bajba belevinni?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 online játék. (még most fog megnyílni) , és ide lehet jelentkezni "segítőnek" (több joga van mint 1 sima játékosnak , szóval bármit megtud tenni) így hát bíznia kell a tulajnak benne , kellett 1 önéletrajz+ személyi bescannelve (elől-hátul).

És itt merült fel bennem hogy ha azt én átküldöm neki (személyi 2 oldalát) , ő azt feltudja használni valami rosszra amivel bajba kever? ( kevés az esély hogy ez mind csak szivatás , de nagyon fusztráll a tény hogy bármire feltudja e használni?)

köszönöm aki segít (hasznos válaszért megy a green hand :)



2012. júl. 16. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy benne biztos, h ez jó lesz neked, megbízható, ne tedd. Nem egyszer éltek ilyennel vissza.
2012. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Végülis fel tudja használni.

Bár megtudod azt csinálni hogy egy rossz minőségű fekete fehér fénymásolatot küldesz neki. De gyakorlatilag ha nincs munkád nem sok mindenre menne vele. Végül is a személyes adataidat ha tudja valaki már az is elég infó hogy egy ilyen (hamis) másolatú személyit készítsen amivel ugyanazt tud csinálni kb mint te.

2012. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Max arra gondoltam hogy 1-2 számot átszerkesztek a képen amit küldök neki? (ezért megbüntethetnek?)

Amúgy az egészért 1 ft-ot se kapok, ezt szimplán ingyen csinálom neki.

Nem dolgozok még csak 17 vagyok

2012. júl. 16. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Rendes munkahelyen nem kérik a személyid másolatát, max!!! Ha már felvettek.
2012. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De ez nem munkahely, csak hát akkora jogom lesz ott hogy az egészet csődbe is vihetem vagy bármit.

És gondolom csak kéne valami igazoló cucc neki. Csak hát vhogy feljött bennem ez a lehetőség.

2012. júl. 16. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

IGEN, bele tud keverni bajba. Ha akar.


Úgyhogy én a helyedben nem küldeném el neki.

2012. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!