Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alacsony termet, alacsony...

Alacsony termet, alacsony önbizalom, valaki kitudna segiteni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a magasságom miatt úgy érzem, hogy az önbizalmam folyamatosan csökken. 158 cm magas vagyok és utálom, ahogy az emberek viszonyulnak az alacsony lányokhoz. Próbálnak kedvesek lenni és 1szerűen utálatosak az ilyen szövegekkel, hogy " ne aggódj, legalább magassarkúban is alacsonyabb vagy a pasidnál ! " meg " az alacsony lányokat olyan jó ölelgetni " és " az alacsony lányok cukik ". Ilyen dumákkal csak mégjobban felhúznak. Ha jól belegondoltak 1 értelmes ok sincs azért, hogy az alacsony lányok miért előnyösek. Mert 1szerűen NINCS olyan ok ! Nem akarok énse durvának tűnni, de már annyira elegem van az egészből. Miért nem tudja senki megérteni, hogy ez nekem igenis gondot jelent ? Én például lesz*rom ha a Valentin- napot egyedül kell töltenem, nem nagy cucc, de van aki ezért bőg, nekem a magasság a rögeszmém. Addigis ameddig " majd meglátom, hogy a magasság nem számit ", valaki tudna segiteni anélkül, hogy azt irná, hogy neki is mindig ez volt a problémája vagy hogy gondtalan kis bunkó porbafingó vagyok ? Köszönöm !
2010. márc. 3. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ne butáskodj 15 éves vagy és még nőni fogsz, lehet egy év múlva 5-8 cm-rel magasabb leszel.
2010. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi de muszáj leírnom h. én meg 16 éves vagyok és 150 centi...Még neurológushoz is elmentem h. csináljon má valamit!:D De ugye a gondon csak a hormonkezelés segített volna,az meg ugye elég veszélyes és nagyon drága.Persze hogy zavaró az ha olyan emberek vesznek körül,akik legaláb egy fejjel magasabbak nálad!Talán azért érzed magad olyan "lealacsonyodva" mert állandóan fel kell nézni rájuk...Ez mindig is így lesz.Komolyan,nem tudsz mást csinálni,mint belenyugodni.Én is ezt tettem.Rájöttem h. az igazi barátaimat nem érdekli a magasságom (a legjobb barátnőm 180 cm :D).Időbe telt de végül sikerült elfogadnom magamat úgy ahogy vagyok.

Szerintem majd te is rájösz h. nincs is olyan nagy hátránya alacsonynak lenni.Remélem sikerül!

(A Valentin-nap meg tényleg egy baromság :D)

2010. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Beszélj egy kétméteres csajjal erről, ha mersz.
2010. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Én 160 vagyok, nekem is ezzel jönnek a pasik, hogy "az alacsony lányok aranyosak" de én nem akarok sem édes, sem aranyos lenni az istenit!

Te még nőhetsz, én már nem... el kell fogadni.

Engem is nagyon zavar. Semmibe vesznek mert 1 lány vagyok 2 alacsony... De nem zavar, mert azáltal, hogy alábecsülnek nagy előnyhöz jutok és a hasznomra tudom fordítani. Hiába vagyok alacsony legalább használom az agyam.

2010. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

"Nem akarok az lenni, ami vagyok! Mindegy mi legyek, csak ne ez! Felvágom az ereimet, nyühühű!"

Ennyire ne legyetek már el. Ez van, kismillió megváltoztatható dolog vesz körül titeket is, azokkal érdemes törődni. Édi vagy, és nem érdekel, rosszat faragsz magadnak belőle. Kínzod magad annak az elutasításával, ami az egyik legjobb tulajdonság egy nőben. Így kell élni, biztos?

2010. márc. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ne butáskodj és én mit szóljak ??? 14 éves vagyok és 148 cm nem nagyon látom annak reménységét h egyszer magasabb leszek.:S
2010. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 155 centi vagyok, és? Imádok alacsony lenni. AZ alacsony lányok tényleg jobban bejönnek a pasiknak, mint a colosak, mert szexibbek vagyunk^^ LEgalábbis nagy általánosságban. Egy alacsony lányon a viszonylag kis cici is nagynak tűnik, az arányok miatt, például. Ráadásul kihozzuk a sárcokból a férfit, a védelmező alfa hímet, amire egy magas lány nem annyira képes. Plusz mi siekresebbek vagyunk, mert nagyobb a bizonyítási vágyunk.

Én egy centivel sem lennék magasabb, asszem sírógörcsöt kapnék, ha nőnék még pár centit.

2010. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is hasonló testi problémám volt régebben, de voltam egyszer egy önbizalom erősítő tanfolyamon, amit Manhertz József tartott, és teljesen rendbetett. Csomó tippet kaptam amiket naponta tudok használni. Valahogy már nevetnem kell azon, ahogyan ezelőtt gondoltam magamra. Szerintem a keresőben megtalálod a neve alapján.

Mikor már 80 éves leszel irigykedni fogsz a mostani testedre. :-)

2010. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
158 cm egyáltalán nem alacsony. én 168 cm magas vagyok. Egyszer tűsarkú cipőben álltam a villamoson és átláttam mindenki feje fölött. Tök hülyének éreztem magam. Egyébként rákerestem a neten, kb 5-10 helyen azt állítják, hogy a magyar nők átlagmagassága 162 cm. Ez elenyésző különbség. Ezen kívül még nőhetsz is 24 éves korodig. A másik az, hogy az alacsonyabb nők 30 felett sokkal fiatalabbnak néznek ki, mint a magasak. És ami a lényeg (hidd el ezt már többször tapasztaltam elmúltam 41 éves) a legtutibb pasik 170-173 cm magasak. Az meg pont a Te méreted.
2010. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!