Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma döntöttem el dobom magamtól...

Ma döntöttem el dobom magamtól az életet. Ugyan is kaptam egy e-mailt, hogy nem nyertem felvételt egy céghez egy szerűen le vagyok törve. Van jobb meg oldás? Vagy bízzak benne hogy jobb lesz? De ha jobb akkor mikor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem nyertél felvételt egy céghez?

Ember akkor én már legalább 100szor lehettem volna öngyilkos.

2012. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Te egy gyáva vagy,de piszkosul! Nem szabad feladni! Ha megölöd magad nem oldódik meg semmi,csak több lesz a problémád! Gondolkozz ember!
2012. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan eldönti, hogy öngyilkos lesz az nem kürtöli szét a nagyvilágnak. Szóval ez már kezdésnek nem rossz, hogy nem gondolod komolyan. Úgyhogy ezek után szedd össze magad és ne itt siránkozz. Rengeteg embernek nem jön össze sokszor, amit elképzel és képesek talpra állni, átlendülni a dolgon és tovább keresni a lehetőségeket.
2012. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egy cég van a világon, baeg... Ha meg minden kötél szakad, lehet feketézni vagy maszekolni...
2012. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ilyen hülye vagy akkor hajrá!Csak úgy csináld,hogy sikeres legyen és ne nyomorodj le.Ne másnak kelljen gondozni,mert egy kis semmiség elől akartál megfutamodni és nem sikerült.
2012. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!