Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti várjátok már a sulit?

Ti várjátok már a sulit?

Figyelt kérdés
Én nagyon örültem mikor vége lett az isinek, de a tanszereket megvenni meg az iskolakezdést is szeretem. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. júl. 18. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Örültem, hogy vége lett.

Eddig nem sokat csináltam a szünetben, úgyhogy most azon rágódok, hogy még ki kéne élveznem azt ami hátravan, beszervezni jó programokat.

De amúgy a tanszervásárlást én is szeretem:D Új cuccokkal kezdeni a tanévet...egy diáknak a mennyország:D

Aztán jön a vizsgaidőszak és visszasírom megint a szünetet:)


De szerintem vagyunk még így ezzel egy páran:)

16/L

2012. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyrészt most megyek gimnáziumba, ezt nem tudom eldönteni, hogy most pozitív vagy negatív-e. Osztálytársaktól függ. Másrészt rühellem az iskolát.
2012. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 :D Nyár unalmas az iskola pedig szenvedés :)
2012. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sorsok válasza:

ohoi. de várom. xd dehogyis. egy kis pihenés lazítás aztán meg úgyis elszáll hamar a nyár. ha meg hiányozna annyira a suli abból is csak az emberek őket meg megtudom látogatni.

:D

2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy részből várom:koleszos leszek és minden nap találkozhatok egy emberrel ^^
2012. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várom! Úgyis gyorsan elfog telni...
2012. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsofi.lili ***** válasza:
Én kicsit várom csak ott vannak a jó barátok meg a sok tanár szívatások kirándulások stb. szóval várom .
2012. júl. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A szunet hamar eltelik,nagyreszet vegigalszom ;)Ilyenkor kicsit varom,de kb elso agy masodik heten varom a nyarat
2013. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem várom abszulút, még nincsenek meg a tankönyveim, mert a suli későn rendelte meg a tankönyveket, de hát minél később látom, annál jobb..:D
2013. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!