Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestre költöznék, de...

Budapestre költöznék, de melyik kerület viszonylag biztonságos egy fiatal lány számára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 08:34
 1/8 gelazso ***** válasza:
szerintem nem csak egy kerületben akarsz mozogni, vagy bent ülsz a lakásban egész nap? pesten már sehol sem biztonságos
2012. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
Vannak viszonylag biztonságos helyek, de ezek nem kerülethez, hanem területhez kötődnek inkább. Ajánlani tudom a gazdagabb budai kerületeket, azok közül is a külvárosi részeket (természetesen ennél komolyabban utána kell járni), továbbá a pesti oldalon a XVI. kerület, Zugló egyes részeit. Természetesen a lista nem teljes, ezeket ismerem.
2012. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
17. kerület. Ott nőttem fel. Nagyon sok részén laktam azóta Pestnek, de annál nyugodtabbat nem találsz :)
2012. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 /Anita_'94/ ***** válasza:

A biztonságérzet egyenesen arányos az ingatlan árakkal. Ha belefér, akkor azért van pár nyugisabb környék. Az I., a II. és a XII. kerületek ezek közé tartoznak. A III. kerület belső része, a XVII. és az V. ker. még szintén jó és ahogy már írták elöttem, a XIV.-ben is van pár jó hely.

Amit érdemes elkerülnöd az a VIII., IX., X. és a XIII. kerületek bizonyos részei.

2012. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:

"A biztonságérzet egyenesen arányos az ingatlan árakkal."


Ezt jól mondod, kivéve a 8. kerületet, ott horribilis áron kínálnak újonnan épített házakat.


Szintén kerülendő szerintem Csepel és Újpest több része is.

2012. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a második-harmadik kerület hegyvidéken találsz lakást, ne habozz, ezek bp legjobb részei. A közbiztonság olyan, hogy még erre gáz alakot nem láttam a 20 év alatt, lekopogom.

Óbuda sem rossz még.

2012. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
XI.ker!
2012. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Süle Dominik ***** válasza:
Ha van sok pénzed ajánlom a XVI.kerületet. Ha nincs annyi pénzed de biztonságos kerületet akarsz ajánlom a XIV.kerületet.
2016. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!