Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Reader's Digest nyereményját...

A Reader's Digest nyereményjátékai mennyire hitelesek?

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan embert, aki találkozott már olyannal, aki látott olyat, aki valóban nyert 20 milliót náluk?
2008. máj. 5. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem! Tipikus piramisjáték!
2008. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Viccelsz?


Nagy átverés az egész, mint a többi hasonló!

Arra jó, hogy abalekokat rávegyék, hogy rendeljenek valamit tőlük a nyerés reményében.

2008. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Királylány, hány éves vagy?

...és még hiszel a mesékben?

Szerinted miért küldenek néha felbélyegzett "NEM" válaszborítékot?

Azért, mert az adataid PÉNZT érnek nekik! A saját reklámjukon kívül még 48 másik cégnek is eladják!

De az nem valószínű, hogy ilyen komoly pénzt ki is fizessenek. :-(


Az egyik előző hozzászólónak: ez NEM pilótajáték! Ott be kell szervezni balekokat, és azért kapod a jutalmat!

2008. máj. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a volt osztálytársam anyja 17 milliót nyert...láttam a dvd-t a díjátadó gáláról.láttam hogy új házat vettek,autót,stb.egyébként én sem hinném el.de az biztos hogy rengeteg pénzt költött könyvekre.én is szoktam de nyerni tuti nem fogok.de jó lenne...
2008. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!