Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted mennyire hitelesek...

Szerinted mennyire hitelesek a Norbi update termékek, lehet fogyni a fogyasztásuk mellett?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, kenyérre, péksütikre, tésztákra melyek U1 kódot kaptak tényleg ehetem minden nap ezt a fajta szénhidrátot és mégis fogyni fogok? Vagy inkább maradjak a husi zöldség kombinációnál?
2011. jún. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ezekben a termékekben sokkal kevesebb kalória van, így hát fogyaszthatod bátran a fogyókúrád alatt is.Persze ezt is csak mértékkel!!!
2011. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%

Szia!


Én most "norbiztam" végig egy hónapot külön gyűjtöttem erre pénzt, rendeltem a főételt, reggeli és vacsora is update volt, mindent az update szerint csináltam, de kicsit csalódtam. Az én súlyom 100kilo felett van, és "csak" 4 kilót fogytam, napi 120g Ch-ot sohasem haladtam meg. Persze gondolom ez egyéni alkat kérdése, mert facebook fórumon milliónyi sikertörténet van, van aki 3 hét alatt már a -12. kilonál tart..Élvezetesebb a fogyás, ami megkönnyíti a kitartást,de nem egy olcsó dolog. Ha van kedved írj privátot! :)

2011. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem attól lesz egy étel egészséges, hogy update. A csirkehús sem update, mégis az a legjobb. A másik meg, hogy ezek a norbi sz*rok rettentő drágák. Fogyni akkor fogsz, ha nem zabálsz egész nap, egészséges ételeket fogyasztasz és sportolsz. Nincs titok, nincs csodaszer, nincs norbi gagyi update... Ez mind csak néphülyítés. Valamiből meg kellett gazdagodnia.
2011. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Lehet fogyni, de kizárólag ezzel nem.

Persze ezt a dagadékok szeretik nem meghallani, hogy mozgás nélkül semmi nem segít rajtuk. Aki mégis, az már nem dagadt disznó és van annyira értelmes, hogy nem ül fel ilyen ostoba update, meg fogyjunk könnyen (még ha sok pénzért is) marhaságoknak.


Sikertörténeteket olyanoktól hallhatsz akik sportolnak is a diéta mellett. Meg persze elég sok fake közülük, naiv dolog azt hinni, hogy nem.


Vágósúlyig zabálni magad sokkal könnyebb, mint megszabadulni attól. Aki/ami könnyű, gyors fogyással kecsegtet már gyanús, hogy hazudik.


A kérdésre a válasz: Nem hitelesek, de sok buta, reménytelen emberből szépen meg lehet élni.

2011. júl. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bix ***** válasza:
73%

norbiék semmi mást nem csináltak, csak megadták azt, amire a ducik és a fogynivágyók vártak. mindenféle adalékokkal felütötték a lisztet, így alacsonyABB a ch tartalma, és mindent felcímkéztek és kategorziáltak hogy mikor lehet neni. a reggeli lehet ch dús, estére meg az alacsonyat javasolják. ez eddig rendben is van. ha mozogsz mellette akkor fogyni fogsz, de igazából a lisztes, tésztás dolgokon kívül mindent meg tudsz otthon is csinálni magadnak, ahogy te szereted, olcsóbban. az viszont macera, meg idő... hát kérem... aki éveket tunyult csipszet tömve a tv előtt mónikára meg barátokköztre az nehezen éli ezt meg.


tisztelet a kivételnek, akinek nem hája ne vegye magára, stb.


én "hiszek" benne, mert pont azt az elvet követi ami a legalapvetőbb a fogyóban, de mindezt gusztustalan felárral teszi.

2011. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!