Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ősszel leszek 16 éves, köldök...

Valaki : kérdése:

Ősszel leszek 16 éves, köldök piercinget szeretnék. Az a gond, hogy mire annyi leszek, már kelleni fog dzseki, vagy kabát, és anyukám szerint az nem egészséges a pc gyógyulásának, ezért ne csináltassak, csak jövőre. Vélemények?

Figyelt kérdés

És maga a szúrás nagyon fáj?

És ha nem gyógyul meg megfelelően, mi a lerosszabb,ami megtörténhet?


2012. júl. 20. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

hülyeséég. hidegebb időszakban kell! pc-t szúratni, mert olyankor kevesebb az esélye, hogy annyira begyulladna.

a szúrás.. fájdalomküszöbödtől függ életem :D lehet meg se érzed, meg azis lehet, hogy ordítasz a fájdalomtól :D majd kiderül. és ha nem gyógyul rendesen, a legrosszabb, hogy kidobja a bőröd, vagy nő oda egy szép kis hólyag/bőrdarabka, vagy csak szenvedsz majd tőle :D am 15-16 évesen, azért gondolkozz el rajta, hogy mennyire van szükséged arra a piercingre.

2012. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Ha a fájdalomküszöbtől függ, akkor bajban vagyok :D
2012. júl. 20. 12:11
 3/4 anonim válasza:
Ez nem igaz..pont, hogy ősszel, télen ideális (én is akkor csináltattam) mert akkor nem izzad be, nem napozol vele, nem jársz strandra, nem éri annyi baci mint egy haspólóban..
2012. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem fáj, és mikor ha nem 16 évesen? Ha megunja kiveszi, nem katasztrófa..ő pedig nem apáca :D
2012. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!