Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon ciki 11 évesen...

Tényleg nagyon ciki 11 évesen rendszeresen szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom..én 11 évesen még nem is voltam szőrös..
2012. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én az vagyok,sajnos ilyen az alkatom,de az ismerőseim szerint még nagyon korai
2012. júl. 20. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy midet akarod szőrteleníteni.
2012. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem csak akarom,már szőrtelenítem úgy fél éve.Láb,kar,hónalj és most már ott is leborotváltam,mert a korom ellenére nagyon szőrös vagyok,már 8 éves korom óta szőrösödök,tudom hihetetlen
2012. júl. 20. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan hihetetlen, hogy 8 éves korod óta szőrösödik a puncid, mert én is ismertem olyan lányt, akinek már 8 évesen szőrös volt a puncija.
2012. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na,ennek örülök,mármint,hogy nem csak én vagyok ilyen csodabogár.
2012. júl. 21. 14:09
 7/11 anonim válasza:
100%
én 12 évesen kezdtem el a lábamat..aztán áttértem a hónaljamra..most 14vagyok és szinte mindenhol gyantáztatok. kb 4000 ft kiadás havonta, de megéri
2012. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én is elkeztem szőrösödni 8 évesen
2012. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor más is jár ilyen cipőben,emiatt megnyugodtam,csak hát az osztályban sajnos egyedűl vagyok ilyen szőrmók és tesin uszodázni szoktunk,meg a táborban a tusolóban mindig csodálkoztak az osztálytársaim,hogy milyen szőrös,most meg azon hogy borotválom.
2012. aug. 2. 18:37
 10/11 anonim válasza:
100%

Valahogy mindig úgy van, hogy az ember közvetlen környezetében sosincs olyan, aki hasonló problémával küzdene, ezért az ember azt hiszi, teljesen egyedül van. Nyugodj meg, sokan vagyunk nagyon szőrösek :D Ha nem szőrtelenítenél, azért szólnának meg, mert "úúú milyen szőrös". Szóval nem kell velük foglalkozni, szőrteleníts nyugodtan, ha így jobb a lelkednek. És ami a legfontosabb, ez soha ne befolyásolja az életedet, ne érezd, hogy ezért nem mehetsz strandra, nem vehetsz fel szoknyát, stb.

Sajnos sokan vagyunk, akik ezért hagytunk ki nagyon sok mindent fiatalabb korunkban, de te még időben vagy ;)

2012. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!