Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hülyeség definíciója?

Mi a hülyeség definíciója?

Figyelt kérdés
szerinted.

2012. júl. 21. 08:59
 1/10 2xSü ***** válasza:
45%
Jó kérdés. Hülyeség az, ami irracionális. Bármilyen olyan dolog, vagy tett, amit egy átlagos intelligenciával és átlagos műveltséggel rendelkező ember elkerül, vagy hülyeségnek tart.
2012. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hülyeség definíciója az, hogy 2xSü :DDDDDDD Imádom a neved, komolyan!! Amikor meglátom, nem bírom ki mosolygás nélkül!
2012. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 2xSü ***** válasza:
89%

A nevemnek hosszú története van. Még úgy 8 éves koromban szüleim beírattak – tiltakozásom ellenére – néptáncra. Ott a rövid hajam miatt a Süni illetve a Sün-sün becenévvel kezdtek illetni, de egy szerencsétlen(?) félreértést követően erre ma már nem sokan emlékeznek. Ugyanis jött egy elsős kissrác, aki félreértve a nevemet Süsünek szólított, amit a többiek viccesnek tartottak (én kevésbé). Először tiltakoztam, de miután eltelt egy év, úgy láttam, hogy a tiltakozás helyett járhatóbb út a megszokás, beletörődés, igaz addigra a gúnyolódó, viccelődő felhangok is eltűntek a megszólításomból. (Mára meg egyenesen kontrasztos a dolog. A legtöbb ismerősöm nem tart éppenséggel hülyének, így sajátos kontrasztot ad, ha valaki egy jó ötletem nyomán azt mondja: „Süsü, te egy zseni vagy!”.)


Visszakanyarodva: Éveik néptáncoltam, nagyon jó barátokat (és szerelmeket) szerezve, és a néptáncot is annyira megszerettem, hogy az életem szerves részévé, megszállottsággá vált. Innentől szépen lassan tudatosan kezdtem használni a Süsü nevet, bemutatkozás után is hozzátéve, hogy a barátaim így szoktak szólítani. Sőt mikor már néptáncot tanítottam hívtak a gyerekek Süsü bácsinak is (pedig voltam vagy 19 éves). Mikor jött az internet és valami nicknevet kellett választanom, akkor arra gondoltam, miért ne használnám azt, amit amúgy a való életben is? Ez legalább magyar, egyedi, viszonylag kevés ember választaná magának becenévként. Anno egy külföldi úton bemutatkoztam két olasz lánynak, akik később levelet írtak, és a nevemet így írták le: Suesue. (Ugye az ü betűt latinos formában „ue”-nek írva). A Süsü nevet a neten nem használhattam sok helyen, mert akkoriban a legtöbb helyen nem lehetett ékezetet használni. A Susu név furán csengett, így a Suesue nevet kezdtem használni, amit meg sokan női névnek véltek, így idővel próbáltam kiváltani másik névvel. Aztán némi kreatívkodás után találtam ki a 2xSu illetve a 2xSü nevet, bár használom a Susu és a Suesue neveket is még itt-ott.


Úgyhogy a nevemről le lehet szállni!!! :-D Ja, bocs, most látom, hogy nem is álltál rajta.

2012. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus név, és köszi, hogy megosztottad velem a történetét Süsü bácsi. :DD
2012. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak valaki nehogy úgy ejtse, hogy Kétszer sült :D
2012. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 2xSü ***** válasza:
92%
#5: Erre is volt példa. Sőt valaki néha így hív élőben is.
2012. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jujj...:D
2012. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
De kihalt a kérdés
2021. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Jó történet elolvastam!!



Mizu veletek mostanság?

2021. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A Wikiszótár szerint: Ostoba szavak vagy cselekedetek, amelyeknek nincs értelme, vagy butaságnak tűnnek; értelmetlenség, képtelenség, ostobaság.


Az első válaszra reagálva egy definíció arra szolgál, hogy a szó jelentését magyarázza, értelemszerűen egy definíció nem tartalmazhatja a szót amit definiálni akarunk. Bár a dátumot megnézve nem hiszem, hogy a kérdező vagy az első válaszoló olvassa a válaszomat. Amúgy aki mostanában keveredett ide az, hogy találta meg ezt a kérdést?

2021. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!