Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fura ha egy 13...

Szerintetek fura ha egy 13 éves lánynak nagyon tetszik egy 31 éves pasi? (szerelmes belé) Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Persze sztár , de nem nagyon ismert itt MO-n mert japán . :)

De már tetszett egy 35 éves is ,Enrique Iglesias . :))

Fura ha szerelmes vagyok belé? (31 éves pasi)



#13 éves #31 éves tetszik neki
2012. júl. 21. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13 vagy ez teljesen normális, de nem modanám, hogy szerelmes vagy, inkább csak belezúgtál. Egyépként ki az? Hátha ismerem, sok japán zenét hallgatok.
2012. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi . :)


Ő színész és modell . :) Tetsuji Tamayama :$$

2012. júl. 21. 18:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is szeretem a japán pasikat és mindent szeretek ami Japán ! :)
2012. júl. 21. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyen meg a fene értük, de nem normális!
2012. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Érdekes ...

Az nem normális ha egy tininek bejön egy sztár ?

Láttam már rosszabbat :D

2012. júl. 21. 18:41
 6/11 anonim válasza:
tök normális:D én 14 évesen is képes vagyok belezúgni sztárokba de csak úgy hogy tetszenek meg minden.A másik meg hogy minden japán cuccmuccért odavagyok.legjobb:D
2012. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül . :DD
2012. júl. 22. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális, ha idősebbekbe zúgsz bele. Ha elkezdesz járni is velük, na az nem normális....
2012. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Semmi gond nincs vele, hidd el. Ugyanilyen gyerek voltam. 12-15 éves korom között jó pár olyan híresség volt, akikbe rajongásig bele voltam zúgva. És higgyétek el, hiába állítja bárki, hogy ismeretlenül nem lehetünk szerelmesek, itt vagyok én, az élő példa. Olyan szerelmes voltam annak idején Hugh Grant-be, hogy azt hittem, megveszek. :D Amikor életemben először eljutottam a Notting Hill-re, akkora boldogság lett úrrá rajtam, hogy a mai napig borsózik a bőröm, ha visszagondolok (pedig ez már nem tegnap volt). Már rég nem tetszett Hugh, mégis egy pillanatra úgy szerettem volna Julia Roberts lenni, és ott, a könyvesbolt előtt (ami azóta már cipőbolt) összefutni Vele. :D

Hidd el, semmi probléma nincs ezzel a fajta rajongással. Nekem magyarok közül is volt olyan, akibe fülig bele voltam zúgva, bár az már egy kicsit elérhetőbb volt Hugh-nál. :D Akkor legalább tudtam közönségtalálkozókra, színházakba menni és találkozni vele, de természetesen egy-egy ölelésen, puszin, levélváltáson kívül nem történt köztünk semmi. Viszont jó emlék maradt, és értékes gyerekkorom volt. Nem dicsekedésképpen írom, de én legalább nem pasiztam, nem drogoztam, nem cigiztem, nem ittam, viszont mégis elmondhatom magamról, hogy ÉLTEM. Furán hangzik, de nekem ezek a plátói szerelmek voltak a „drogok”. Hidd el, ez teljesen normális. Bár én már tudom, hogy az én rajongásaimhoz társult egy enyhe kis apakomplexus, de akkor se bánok semmit. :)

2012. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetbe vagyok én is . :) Csak én tudom hogy sose találkozhatok vele . :/ És én sem drogozok,iszok,cigizek hanem nekem ő a "drogom" ahogy mondtad . :)
2012. júl. 23. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!