Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem, ha 70C-s...

Kicsi a mellem, ha 70C-s melltartót hordok és 13 vagyok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 19:40
 1/8 rémuralom ***** válasza:
100%
Ha 13 évesen melltartóra van szükséged (pláne, ha C-sre), akkor kizárt dolog, hogy kicsi legyen a melled.
2012. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) csak mert a lány osztálytársaimnak 75 méretesek vannak és ők is 13 évesek :)
2012. júl. 22. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:

elsőnek mondom: 5-től már ciki nem hordani melltartót

kérdezőnek :ennyi idősen ne ezen aggódjál ,nőni fog az még!

2012. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. júl. 22. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy C-est hordasz, csak azt jelenti, hogy nem megfelelő méretet választottál. Ha valóban C-s melled van, meg se fordulna a fejedben, hogy kicsi. Egyébként felőlem 70A-s is lehet, az is gyönyörű, csak aki viseli, legyen kedves! :)
2012. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondták még hogy bunkó lennék:/ remélem :D
2012. júl. 24. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se gondollak annak. Ráadásul ha csak a közelében is vagy 70C-nek, az tökéletesen szexi. Nincs min aggódni! Azon aggódj, hova teszed őket, ha 20 éves korodra még nagyobbak lesznek. ;)
2012. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hogy 75-öset hordanak az azért van mert vastagabb alkatok, a mell méretét a kosár határozza a meg (A,B,C.... stb) a szám (70,75 stb) az a mell alatti körméret (kerekítve). Szóval az hogy ők 75-ösek az csupán annyit jelent hogy mell alatt vastagabb a körméretük de a mellük nem (egyébként meg szerintem nem is lehet összehasonlítani hogy kinek mekkora a melle, mert én egy 22 éves lány vagyok 70C-set hordok... a sógornőm aki elég dagi :D ő meg valami 85B vagy C - de az én testalkatomhoz képest a "C"-s mell az nagynak számít, 45 kg vagyok az ő testalkatához képest a "C" mell meg nagyon kicsi mert ő meg majdnem 100 Kg, és ránézésre tök kicsit a melle) remélem érted mit akarok ezzel mondani :)


Amúgy itt egy mérettáblázat ami még egy kicsit segíthet abban hogy helyes méretű melltartót hordjál, hogy ha kényelmetlen esetleg, vagy hátul a keresztbe-pánt nagyon magasan van akkor az azt jelenti hogy rossz a méret...


[link]

2013. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!